Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KRZYSZTOF IGNACZAK EKSPERTEM POLSATU SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Do grona ekspertów kanału Polsat Sport dołączył Krzysztof Ignaczak. Były reprezentant Polski w siatkówce będzie współkomentował między innymi rozpoczynający się w piątek nowy sezon PlusLigi, czy Ligę Mistrzów.

Popularny "Igła" zakończył karierę kilkanaście dni temu - w wieku 38 lat. Ostatnim klubem w prawie 20-letniej profesjonalnej karierze Ignaczaka była Asseco Resovia Rzeszów. Największe sukcesy odnosił z reprezentacją narodową. Zdobył z nią m.in. złoty i brązowy medal mistrzostw Europy, mistrzostwo świata, dwa medale Ligi Światowej, srebrny medal Pucharu Świata.
#1 | Janek dnia 29.09.16 13:16
No i to jest konkretna informacja. Pewnie wielu kibiców na to czekało, bo Igła jest bardzo medialny no a przy tym wiadomo, że to niezwykły profesjonalista i od kuchni o siatkówce wszystko może powiedzieć. Aż dziwnie mi to mówić, bo Polsat Sport zawsze uważałem za bardzo dobrze robiony kanał, ale dzięki Ignaczakowi w ekipie będzie jeszcze lepszy.
#2 | Sajmon dnia 29.09.16 18:08
Świetna decyzja polsatu - Ignaczak to fachowy gość i specjalista w siatkówce jakich mało. Bardzo dobrze, że będzie współkomentował Plusligę.
#3 | Tadek dnia 30.09.16 13:57
Też lubię jak komentarzem zajmują się fachowcy, a nie ludzie, którzy nie mają o czymś pojęcia. Krzysztof Ignaczak ma doświadczenie i myślę, że wiele spornych sytuacji będzie mógł z poziomu zawodnika wyjaśnić - brawo Polsat, bardzo dobra decyzja.
#4 | Jagam dnia 02.10.16 11:30
Super! Uwielbiam Igłę Z przymrużeniem oka Na pewno wniesie dużo dobrego to transmisji Uśmiech Doświadczenie z boiska na pewno będzie bardzo pomocne w tym zawodzie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający