Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREZENTY Z OKAZJI 20. URODZIN PLUSADrukuj

Plus
Plus obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji przygotował dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych. W ramach podziękowań za wspólne 20 lat klienci, którzy są w sieci Plus od pierwszego dnia jej działalności otrzymają smartfony, laptopy, tablety, telewizory wraz z usługami dostępnymi w ramach programu smartDOM.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 r. otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat wyjątkowe prezenty, odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.

Zestaw prezentowy od Plusa to komplet wszystkich usług i sprzętów dostępnych w ramach programu smartDOM i zawiera:
1. Pakiet "Smartfon": Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
2. Pakiet "Internet": Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50”(4K) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
3. Pakiet "Telewizja Cyfrowego Polsatu": pakiet 139 kanałów Familijny Max HD z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
4. Pakiet "Prąd od Plusa": gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
5. Pakiet "AGD": wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1.10.1996 r. nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o wyjątkowym prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.
#1 | Wright dnia 11.10.16 19:49
No to jest na bogato. Ale takich klientów, którzy są z firmą od 20 lat, to Plus rzeczywiście musi hołubić. Jak najbardziej uzasadnione działanie. No i marketingowo też to nieźle wygląda.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający