Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OPROGRAMOWANIE DEKODERA EVOBOX PVR NAGRODZONEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Podczas tegorocznych, międzynarodowych targów IBC oprogramowanie najnowszego dekodera produkcji Cyfrowego Polsatu zostało dwukrotnie nagrodzone. Platforma graphyne2 firmy ADB stanowiąca software dekoderów EVOBOX PVR otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii "Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia" na CSI Awards oraz została uznana za innowacyjny produkt na IBC Best of Show Awards.

EVOBOX PVR to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów satelitarnych. Jego oprogramowanie powstało przy współpracy z firmą ADB, na bazie jej flagowego produktu graphyne2 – rozwiązania zapewniającego zintegrowaną i spersonalizowaną telewizję o najwyższej jakości i niezwykle wysokim komforcie zarządzania nią.

Odbywające się od niemal 50 lat targi IBC są kluczowym wydarzeniem branżowym. W imprezie uczestniczą zaangażowani w tworzenie, zarządzanie i dostarczanie mediów elektronicznych profesjonaliści z całego świata. Prestiżowe nagrody zdobyte podczas targów przez ADB są jednocześnie wyrazem uznania dla intuicyjnego i przyjaznego interfejsu dekodera EVOBOX PVR oraz płynności, z jaką jego użytkownik może poruszać się po menu urządzenia i korzystać z multimedialnej rozrywki.

Warto pamiętać, że EVOBOX PVR podczas tegorocznych, kwietniowych targów Poznań Media Expo został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

#1 | Czester dnia 06.10.16 22:53
Dekoder evobox polsatu to jeden z najlepszych dekoderów na polskim rynku. Ostatnio często nagradzany i specjalnie mnie to nie dziwi, choć do niedawna to nc+ podobno miała najlepsze. Dzisiaj polsat ma swój dekoder w dodatku z oprogramowaniem jednej z najlepszych firm w tej branży.
#2 | Marcin dnia 07.10.16 10:26
No mam ten dekoder od początku mojej umowy z CP więc nie mam z czym porównać jeśli chodzi o Polsat. Ale w porównaniu z poprzednią platformą, której nazwy nie będę tu wymieniał, jest rewelacyjny.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający