Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: NOWE OPROGRAMOWANIE DLA CZĘŚCI DEKODERÓW EVOBOX PVRDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wybrana grupa dekoderów EVOBOX PVR Cyfrowego Polsatu otrzymała nowe oprogramowanie. Soft oznaczony został numerem 1.9.3. Wśród najważniejszych nowości, jakie wprowadza jest m.in. obsługa multimediów przez USB i przez sieć LAN jako klient DLNA.

Nowe oprogramowanie będzie przesyłane stopniowo.

Pliki multimedialne - wideo, audio, obrazy można odtwarzać po podłączeniu do dekodera dysku lub pamięci typu pendrive zawierającej stosowne dane lub jeśli w lokalnej sieci obecny jest serwer DLNA (dekoder musi być połączony z siecią lokalną). W menu nawigacyjnym pojawi się opcja Moje Pliki wraz z podmenu: Wideo, Muzyka, Zdjęcia. Wspierana jest szeroka gama formatów plików i kodeków oraz kontenerów multimedialnych, pliki wideo także z napisami ekranowymi.

Cyfrowy Polsat w sofcie umożliwił też dostęp do EPG dla kanałów operatora na okres do 9 dni - jest to możliwe pod warunkiem dostępu do Internetu. Ponadto istnieje możliwość automatycznej rejestracji sezonów seriali (opcja Nagraj Sezon w menu akcji) oraz udoskonaleniach dotyczących edycji list ulubionych (przenoszenia kanałów).

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.


Informuje: SatKurier.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#7 | Bart dnia 19.10.16 14:06
Oprogramowanie i dekoder rewelka. Zresztą CP był gdzieś nawet nagradzany za ten sprzęt. Bardzo wygodne do obsługi tv urządzenie. Do tej pory takiego nie miałem.
#8 | Martiner dnia 20.10.16 12:36
Evobox to jeden z najnowszych i chyba najlepszych dekoderów na rynku, więc polsat będzie z pewnością o niego "dbał" i regularnie go dozbrajał.
#9 | Zucker dnia 20.10.16 15:06
Już chyba nie tylko dla części, ale dla wszystkich włącza się nowe oprogramowanie. BTW, przyłączam się, to bardzo dobry dekoder, a z nowym oprogramowaniem zdecydowanie najlepszy, jaki miałem w CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający