Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP NAGRODZONY ZA NAJLEPSZY DEKODER I NAJLEPSZĄ USŁUGĘ MULTIMEDIALNĄDrukuj

Cyfrowy Polsat
W czwartek, 6 października br. w Krakowie, podczas uroczystej, towarzyszącej targom SAT KRAK 2016 gali SAT Kurier Awards 2016 Cyfrowy Polsat został wyróżniony dwoma statuetkami. W plebiscycie na najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej dekoder EVOBOX PVR zajął pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy dekoder dedykowany", a telewizja internetowa IPLA w kategorii "Najlepsza usługa".

W tegorocznej edycji Sat Kurier Awards 2016 operatorzy i producenci mieli możliwość zgłoszenia produktów i usług w 15 kategoriach. Wyróżnione produkty zostały wybrane na podstawie wyników internetowego głosowania, a ostateczną decyzję o przyznaniu tytułów i nagród podjęła Komisja złożona z organizatorów targów SAT KRAK i redakcji magazynu Sat Kurier.

To kolejne wyróżnienie przyznane w ciągu ostatnich kilku miesięcy temu najmłodszemu odbiornikowi produkcji Cyfrowego Polsatu.

Drugi nagrodzony podczas Sat Krak Awards 2016 produkt z oferty Cyfrowego Polsatu – największa telewizja internetowa IPLA oferuje swoim widzom dostęp do 77 linearnych stacji telewizyjnych, bogatą bibliotekę tytułów filmowych, największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych liczącą kilkadziesiąt tysięcy materiałów, w tym ponad 100 tytułów seriali, najchętniej oglądane programy telewizyjne oraz około 200 godzin miesięcznie relacji z największych wydarzeń sportowych.
#1 | Mogly dnia 09.10.16 16:33
Co do Ipli to nagroda jak najbardziej zasłużona. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić, ale teraz nie wyobrażam sobie TV bez tego playera. Świetna sprawa!
#2 | HirecUważam, że nowy dekoder p dnia 10.10.16 21:19
Uważam, że nowy dekoder polsatu Evobox to nagroda jak najbardziej zasłużona. Polski dekoder z oprogramowaniem markowego ADB to klucz do sukcesu.
#3 | Palicot dnia 13.10.16 22:04
Ipla świetnie działa dzięki polsatowi, bo mocno w nią inwestuje, choć była obawa po wprowadzeniu przez niego aplikacji CP Go. Evobox to inna bajka - w końcu polsat ma jeden z najlepszych dekoderów na rynku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający