Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 7,1 MLN WIDZÓW MECZU POLSKA - DANIA W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
Sobotnie spotkanie Polska – Dania, w eliminacjach Mundialu Rosja 2018, oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio 7,1 mln widzów. Po nerwowym spotkaniu Polacy pokonali Duńczyków 3:2.

W meczu obie anteny gromadziły 43,7% widowni w grupie wszystkich badanych i 47,3% w grupie komercyjnej, a Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Emocjonującą końcówkę drugiej połowy meczu w Polsacie i Polsacie Sport oglądało 9,1 miliona widzów.

Polska po zwycięstwie nad Danią, z 4 punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy "E". Kolejne spotkanie "Biało–Czerwoni" rozegrają na Stadionie Narodowym w Warszawie już we wtorek, a ich rywalem będzie reprezentacja Armenii. Transmisja tylko w Polsacie i Polsacie Sport. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 18:00, a w Polsacie o godzinie 20:05, początek spotkania godzina 20:45.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#7 | Paweł dnia 17.10.16 19:48
Ależ były emocje. Może nie grali najlepiej, ale liczy się wynik... Zresztą to praktycznie zawsze tak to jest, jak jakaś reprezentacja nasza jest pokazywana przez Polsat, to za tym idzie od razu wynik. Pamiętacie pierwszy medal szczypiornistów 10 lat temu? Oczywiście, Polsat to pokazał. Ostatnie medale siatkarzy to też Polsat. Oby tak też z piłkarzami było, choć na Euro daleko od tego nie było.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający