Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS PONOWNIE KUSI PROMOCJĄ "HAPPY DAYS" W E-SKLEPIEDrukuj

Plus
W sklepie internetowym Plusa znów dostępna jest specjalna promocja "Happy Days". Tym razem dotyczy ofert: abonamentowej, mixa oraz internetowej, w których podwojono liczbę GB do swobodnego surfowania po Internecie, a dodatkowo można mieć wyjątkowy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach.

W "Happy Days" w ofercie JA+ Abonament promowane są w super cenach dwa smartfony Sony. Pierwszym jest Sony Xperia E5, który można mieć już za 1 zł wybierając abonament za 69,99 zł dla przenoszących numer, a w nim nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich oraz 10 GB. Drugi, to Sony Xperia XA również za 1 zł, dostępny w abonamencie za 99,99 zł dla przenoszących numer, z nielimitowanymi rozmowami, SMSami, MMSami do wszystkich oraz pakietem danych aż 20 GB. W ofercie dla przenoszących numer można też zyskać nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

W JA+ Mix w ramach "Happy Days" można mieć za tylko 1 zł zestaw dwóch smartfonów: ZTE Blade A452 oraz ZTE Blade A310, albo również za 1 zł dwusimowego ZTE Blade V7 lite. Smartfony ZTE dostępne są w ofercie z doładowaniem 50 zł miesięcznie w wariancie elastycznym, w której oprócz 6 GB ultraszybkiego Internetu jest także 500 minut do wszystkich sieci komórkowych i SMSy bez limitu.

W ramach oferty JA+ Internet LTE w promocji "Happy Days" można mieć w pakiecie podstawowym dwa razy więcej Internetu niż dotychczas oraz router Wi-Fi D-Link DWR-921E wykorzystujący technologię 4G LTE Cat4. Za 59,99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM nawet za 30 zł, jest teraz aż 100 GB podstawowego pakietu danych, a wspomniany router kosztuje 3 zł. Promocja obejmuje wyłącznie ofertę z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) przy zawieraniu umowy na 24 miesiące.
#1 | Kolin dnia 27.10.16 21:02
Happy Days na dobre zagościło w Plusie i często można tu znaleźć bardzo dobre oferty. Czasami warto poczekać i coś upolować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający