Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT OFICJALNIE O NOWYM PROGRAMIE DURCZOKA (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
"Brutalna prawda. Durczok ujawnia" to cotygodniowy program publicystyczny autorstwa Kamila Durczoka, w którym nie będzie miejsca na okrągłe zdania, a od zaproszonych gości będzie się wymagać, aby po prostu powiedzieli co naprawdę myślą, a nie co wydaje im się, że powinni powiedzieć. Premiera cyklu już 20 października o godz. 21:00.

Założeniem programu jest dojście do tytułowej "brutalnej prawdy", bez niejasności czy wymijających wypowiedzi. Ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od powracającego na scenę dziennikarską prowadzącego jak i gościa pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów. Tu nikt nie będzie obawiał się powiedzieć "Pan/Pani kłamie". W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Na zakończenie widzowie obejrzą archiwalne i bieżące wypowiedzi wybranych polityków i przekonają się jak zmieniały się ich poglądy.


Zwiastun programu


"Będziemy uczciwi wobec widzów. Oczekujemy konkretnych odpowiedzi na postawione pytania. Będziemy konsekwentnie domagać się prawdy, choćby była ona brutalna" – mówi Kamil Durczok, autor programu.

"Od września na antenę Polsat News powróciły dwa programy: w piątki o godzinie 20:00 »Prezydenci i Premierzy«, a także obchodzący swoje 5-lecie, emitowany w niedzielę o 19:30, »Państwo w Państwie«. Niedzielne poranki o godzinie 9:05 rozpoczynamy »Śniadaniem w Radiu Zet«, wspólnym programem Radia Zet i Polsat News, a o 10:15 najważniejsze wydarzenia na scenie politycznej są komentowane w »Przeglądzie Rzeczpospolitej«. Natomiast od 1 października, sobota o godzinie 20:00 należy do »Skandalistów« Agnieszki Gozdyry. Program Kamila Durczoka stanowi istotne dopełnienie naszej nowej ramówki, w której począwszy od czwartku aż do niedzieli zapewniamy widzom publicystykę w najlepszym wydaniu" – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Program "Brutalna prawda. Durczok ujawnia" będzie emitowany na żywo w czwartki o godzinie 21:00 w Polsat News. W pozostałe dni tygodnia na program "Tak czy Nie" zaprasza tradycyjnie Agnieszka Gozdyra.

#1 | Uszer dnia 13.10.16 22:10
Program ma szansę na sporą oglądalność. Polsat postawił na Durczoka, dość kontrowersyjnego dziennikarza. Ciekawe jacy goście odważą się na konfrontacje, bo Kamil znany jest z ciętego języka, ale też i znakomitej wiedzy politycznej.
#2 | Leon dnia 14.10.16 18:57
Od zawsze ceniłem Durczoka i cieszy mnie że wraca do telewizji na poważnie. Będzie teraz trzeba więcej czasu poświęcić dla Polsatu News.
#3 | Donikus dnia 15.10.16 16:23
Czekam na pierwszy odcinek! Zapowiada się naprawdę super. Obiektywne podejście Polsatu plus taki prowadzący = sukces Z przymrużeniem oka Pozdrawiam!
#4 | Miluś dnia 17.10.16 14:43
Ciekawy mariaż Durczoka i Polsatu. Ten pierwszy po aferze i sposobie w jaki potraktował go TVN zapewne będzie cięty i szczery. Zapowiada się ciekawie i chętnie popatrzę.
#5 | Midrach dnia 18.10.16 13:34
Nie czekam na program tego gbura i molestanta . Dla mnie jest skończony

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający