Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA" ORAZ KOLEJNE PREMIEROWE FILMY W PJJDrukuj

Polsat JimJam
W listopadzie na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje seria dla dzieci "My Little Pony: Przyjaźń to magia". Ponadto w nadchodzącym miesiącu stacja pokaże premierowo kolejne pełnometrażowe filmy animowane: "Mały Houdini", "Chip w Krainie Atomów", "Woodlisie w obronie lasu" oraz "Flipper i Lopaka".

"My Little Pony: Przyjaźń to magia" to obsypany nagrodami serial animowany opowiadający o losach sześciu kucyków mieszkających w magicznej krainie zwanej Equestrią, w której Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie. Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi – ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół. W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że bohaterka uczy się najpotężniejszej magii – magii przyjaźni. Premiera 1 listopada, od poniedziałku do piątku o 7:50, 10:00 (po trzy odcinki), 12:55, 16:55 oraz 20:25.

"Mały Houdini"
W niedzielę, 6 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 12 listopada o 8:30


Harry ma 12 lat i od dziecka marzy o tym, aby zostać magikiem. Niestety Appleton, małe miasteczko w rejonie Wielkich Jezior, nie jest najlepszym miejscem na realizację takich marzeń. Harry uparcie ćwiczy w stodole, ale zdaje sobie sprawę, jak trudno będzie osiągnąć zamierzony cel. Burmistrz Nowego Jorku organizuje wielkie zawody, ale żeby w nich wystąpić, trzeba być zarejestrowanym jako iluzjonista. Na szczęście, z pomocą przychodzi Harry’emu ojciec, który również jest magikiem.

"Chip w Krainie Atomów"
W niedzielę, 13 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 19 listopada o 8:30


Po nieudanym eksperymencie doktor No, zły naukowiec marzący o władzy nad światem, zostaje przeniesiony przez promień z akceleratora cząstek do rzeczywistości atomów (czyli Mikroświata). Razem z nim trafia tam dziewięcioletni chłopiec o imieniu Chip. Nowymi przyjaciółmi Chipa zostają Merc (atom rtęci), Fer (atom żelaza) i Hydro (atom wodoru). Wspólnie starają się pokrzyżować plany szalonego doktora No i wrócić do domu.

"Woodlisie w obronie lasu"
W niedzielę, 20 listopada o 8:30 oraz w sobotę, 26 listopada o 8:30


Poznajcie Woodlisie. Są zabawne, szybkie i futrzaste, a na dodatek muszą uratować swój las przed niszczącymi go ludźmi. To niełatwe zadanie, jeśli jest się niewiele większym od wiewiórki, Ciekawski NineEyes, nieustraszony FireHead i łagodny SevenPoints to psotne stworzenia kierujące się dwiema podstawowymi zasadami: 1. Nie dać się zobaczyć ludziom. 2. Nie dać się zobaczyć ludziom zwłaszcza wtedy, kiedy kradnie się im jedzenie albo sabotuje ich plany. Ale kiedy Mia i jej kochający przyrodę tata Wellie przejmują zrujnowany kemping, zaczynają się problemy: zjawiają się śmiecący turyści, chciwi deweloperzy i pewien wyjątkowo wredny kot, który najchętniej schrupałby Woodlisie.

"Flipper i Lopaka"
W niedzielę, 27 listopada o 8:30


Iloka, spokojna wyspa na Morzach Południowych, zostaje zaatakowana przez piratów, którzy poszukują zaginionej figurki o ogromnej wartości. Mówi się, że figurka ma magiczną moc: drzemie w niej potęga trójzębu Neptuna. Dawno temu przodkowie dzisiejszych mieszkańców wyspy poświęcili ją, aby powstrzymać straszliwe morskie potwory. Jeśli figurka zostanie skradziona, Iloka znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Na szczęście Flipper i Lopaka mają już plan odparcia piratów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający