Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROGRAM EWY WACHOWICZ NAGRODZONYDrukuj

Polsat (HD)
Nadawany w Telewizji Polsat program "Ewa gotuje" otrzymał nagrodę specjalną podczas gali finałowej szóstej edycji konkursu na najlepsze restauracje w Polsce - "Poland 100 Best Restaurants 2016". Cotygodniowy cykl kulinarny Ewy Wachowicz został wyróżniony w kategorii "Najlepszy program kulinarny 2016".

Na uroczystości, która odbyła się wczoraj w Dworku Gościnnym w Szczawnicy, wręczono nagrody w wielu kategoriach. Rozdano również nagrody specjalne. Wśród wyróżnionych znalazł się m.in. program "Ewa gotuje" (emisja w każdą sobotę o godz. 10:10 w Polsacie).

"Poland 100 Best Restaurants" to akcja rekomendacji a zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Ideą jest promocja tych restauracji, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu. Przewodnik daje również możliwość uhonorowania pracy i osiągnięć właścicieli restauracji, szefa kuchni i personelu. Przewodnik ma za zadanie kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży gastronomicznej w naszym kraju.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający