Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"JA PLUS TY" - NOWY PROGRAM SIECI PLUSDrukuj

Plus
Ruszył specjalny program "JA PLUS TY", dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów. Jest on skierowany do klientów wszystkich rodzajów usług w sieci Plus: abonament, mix, Internet oraz na kartę, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i osób prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.

Wystarczy polecić usługi Plusa znajomemu niebędącemu abonentem operatora, aby otrzymać bonus w formie jednorazowego rabatu w wysokości 50 zł lub bonusowego zasilenia konta o wartości 50 zł dla mix, a w przypadku usługi prepaid podwojonego doładowania. Taki sam bonus będzie przyznany także znajomemu, który skorzysta z polecenia i podpisze umowę na usługę sieci Plus.

Możliwość zapraszania do sieci Plus ma każdy klient (polecający), który podpisze nową lub przedłuży dotychczasową umowę w sieci Plus bądź kupi i zarejestruje kartę prepaid, a następnie doładuje swoje konto dowolną kwotą. Jeżeli znajomy (polecony) skorzysta z polecenia i podpisze umowę na usługę sieci Plus, wówczas obaj, zarówno on jak i polecający, otrzymają bonus w wysokości 50 zł lub podwojone doładowanie w przypadku usług prepaid polecającego.

Za każdą podpisaną umowę klient może polecić tylko jednego znajomego. Znajomy, który skorzysta z polecenia i podpisze umowę, może także być polecającym i zyskać w sumie aż 100 zł. Benefit w programie "JA PLUS TY" łączy się z rabatami, upustami bądź innymi benefitami wynikającymi z promocji, z których skorzystają klient oraz znajomy.

#1 | Alan dnia 19.10.16 20:09
O, fajnie, że można być poleconym i jeszcze potem polecić. No i skoro można uzyskać jeszcze inne rabaty i upusty, to pewnie jeszcze w to smart dom wchodzi. Bardzo ładnie, plus to wykombinował, na pewno przyjdzie sporo nowych klientów.
#2 | Dan kod 50zł dnia 30.11.16 15:06
Dla podpisujących nową umowę pisać na maila (usumięto_przez_administrację)@interia.pl

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający