Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EVOBOX PVR - POZOSTAŁE DEKODERY OTRZYMUJĄ NOWY SOFTDrukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla pozostałych posiadaczy dekodera EVOBOX PVR. Oznacza to, że od dziś wszystkie dekodery będą posiadały najnowszą wersję softu oznaczoną numerem: 1.9.3.

Nowa wersja oprogramowania (1.9.3) do dotychczasowych zalet dekodera, takich jak możliwość nagrywania aż trzech kanałów jednocześnie, nowoczesne menu, wbudowany dysk o pojemności 500 GB oraz możliwość zastosowania instalacji jednokablowej, dodała szereg nowych rozwiązań, które sprawią, że codzienne korzystanie z dekodera stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.
Wśród nowych funkcji dekodera EVOBOX PVR użytkownicy zauważą m.in.:
⦁ możliwość odtwarzania plików multimedialnych: wideo, zdjęć i muzyki z pamięci lub dysku USB,
⦁ możliwość odtwarzania plików multimedialnych: wideo, zdjęć i muzyki z serwerów DLNA w sieci lokalnej (LAN), dzięki czemu możliwe będzie oglądanie materiałów np. z urządzenia mobilnego – telefonu czy tabletu – bez konieczności fizycznego łączenia tych dwóch urządzeń,
⦁ możliwość nagrywania wybranego sezonu danego serialu,
⦁ rozszerzony do 9 dni Program TV (przy podłączonym Internecie),
⦁ opcję wyszukiwania podobnych emisji programów na podstawie wskazanego wydarzenia,
⦁ opcję wyszukiwania podobnych nagrań na podstawie zapisanych już programów oraz kolejnych ich emisji,
⦁ ułatwienie w nawiązywania połączenia Wi-Fi – bez konieczności wprowadzania każdorazowo hasła.
Oprócz powyższych zalet nowa wersja oprogramowania wprowadza również wiele usprawnień, takich jak np. zwiększenie szybkości i stabilności dekodera czy możliwość zmiany przezroczystości w menu oraz Programie TV. Użytkownicy zauważą również liczne zmiany wizualne w menu dekodera, dzięki którym przejrzystość i czytelność prezentowanych materiałów będzie jeszcze większa.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.


#1 | Volas dnia 30.10.16 18:20
Nowy soft wprowadza znowu kilka udogodnień. Evobox polsatu ma spore możliwości i to jest jak widać kwestią softu. Na szczęście polsat współpracuje przy nim z firmą ADB, a to częściowo gwarancja sukcesu.
#2 | Przemek dnia 02.11.16 10:51
Właśnie mam. No to trzeba teraz przetestować co ten nowy soft nam naprawdę wprowadza, bo pisanie, że coś ma być niewiele daje.
Ale tak naprawdę już od samego początku ten nowy dekoder jest ok, poprzednio miałem PVR 7000 i ten nowy jest o niebo lepszy. I cały czas się rozwija ...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający