Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT 2, POLSAT NEWS, POLSAT PLAY I POLSAT CAFE JUŻ TYLKO W HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z naszymi zapowiedziami, Cyfrowy Polsat wyłączył na satelicie przekazy czterech kanałów w standardowej rozdzielczości - Polsat 2, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe. Wyżej wymienione stacje dostępne są już wyłącznie w wersji HD. Natomiast trzy inne kanały Polsatu pojawiły się na zwolnionych częstotliwościach.

Przypomnijmy, że na liście kanałów Cyfrowego Polsatu wyłączone stacje meldowały się na końcowych pozycjach: 506 - 509.

Ponadto na zwolnionej częstotliwości pojawiły się trzy inne stacje Telewizji Polsat - Polsat HD, Polsat News HD oraz Polsat Film HD. Cyfrowy Polsat nie zaktualizował jeszcze parametrów tych kanałów.

Nowe parametry:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).
#1 | Paganini dnia 28.10.16 19:58
No i bardzo pozytywnie. Trzeba zwalniać miejsce dla kanałów HD, bo bez tego nie ma teraz praktycznie dobrej telewizji. Praktycznie wszyscy mają już telewizory przystosowane do odbioru HD, więc CP robi to, czego się od niego oczekuje.
#2 | Jorgos dnia 29.10.16 11:21
No i o to chodzi Uśmiech Mam nadzieję, że w przeciągu kilku najbliższych lat w CP będą już tylko kanały w wysokiej rozdzielczości.
#3 | Klient CP dnia 29.10.16 19:13
Gdzie jest EPG na nowej częstotliwości???
#4 | Fulder dnia 30.10.16 18:15
Polsat już dawno mógł to zrobić, bo wszyscy jego abonenci mają już dekodery HD. Dzięki wyłączeniu kanałów SD zyska trochę miejsca na satelicie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający