Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BRODNICKA VS. TORTI I PACQUIAO VS. VARGAS - BOKSERSKI WEEKEND W TV POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Najbliższy weekend na antenach sportowych Polsatu upłynie pod znakiem boksu. Stacje pokażą dwie gale bokserskie: z Łomianek, na której walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas organizacji EBU Ewa Brodnicka - Anita Torti oraz galę z Las Vegas z walką o pas WBO wagi półśredniej Manny Pacquiao - Jessie Vargas.

W Łomiankach Polka broni zdobytego w grudniu ubiegłego roku pasa federacji EBU w wadze lekkiej. W Żyrardowie jej przeciwniczką będzie Włoszka, która już dwukrotnie próbowała zdobyć tytuł tej organizacji. Pojedynek o mistrzowski pas organizacji EBU w Polsacie Sport Fight i Polsacie Sport. Początek transmisji o 19:30 (PSF) oraz 20:00 (PS).

Natomiast w nocy z soboty na niedzielę (z 5 na 6 listopada) w Las Vegas dojdzie do walki o pas WBO wagi półśredniej pomiędzy legendarnym Mannym Pacquiao (58-6,2-38 KO) i utalentowanym Jessie Vargasem (27-1, 10 KO). Dla Filipińczyka będzie to powrót na ring po siedmiu miesiącach i przygodzie z polityką. Początek relacji o godz. 02:00 w Polsacie Sport.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający