Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

15-LECIE NEO-NÓWKI, RYJEK 2016 I JUBILEUSZ GRUPY MoCARTA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
6 listopada Telewizja Polsat pokaże ostatni, dziesiąty odcinek pierwszego sezonu programu "Kabaret na żywo". W kolejne niedziele listopada stacja wyemituje trzy programy kabaretowe: 15-lecie Neo-Nówki. Schody do nieba, XXI Rybnicką Jesień Kabaretową - Ryjek 2016 i koncert jubileuszowy 20-lecia Grupy MoCarta.

15-lecie Kabaretu Neo-Nówka to jubileuszowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji. W programie znajdą się największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręka z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. Emisja na antenie Polsatu 13 listopada o godz. 20:05.

Tydzień później, 20 listopada Polsat pokaże finałową galę "Ryjka 2016", czyli 21 Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Gospodarze - Kabaret Młodych Panów i gość specjalny Jerzy Kryszak zaproszą widzów na pełen zaskakujących rozstrzygnięć wieczór humoru. W konkursie o "Złote koryta" w tym roku w szranki stanęło osiem kabaretów - Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret OT.TO, Kabaret Rewers, Kabaret Chyba, Kabaret Czołówka Piekła, Fair Play Crew i Kabaret Zachodni. To właśnie oni przez dwa dni konkursu mierzyli się na ostrza satyry w tak zaskakujących kategoriach, jak: "Spróbuję jeszcze raz", "Walka o ogień", "Spotkanie z UFO" czy "Skecz typowo kaukaski". "Ryjek 2016" poprowadzą Agnieszka Hyży i Kamil Baleja z RMF FM.

W ostatnią niedzielę listopada Polsat wyemituje 20-lecie Grupy MoCarta. W koncercie udział wezmą Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Ireneusz Krosny, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Bukartyk oraz Krzysztof Kawałko, Marylka z Kabaretu Jurki, Agnieszka Kowaluk oraz Kabaret Młodych Panów. Emisja, 27 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie.

Wszystkie te trzy wydarzenia Telewizja Polsat pokaże w retransmisji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający