Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM OGLĄDALNOŚCI W PAŹDZIERNIKU W GRUPIE 4+Drukuj

Polsat (HD)
Kolejny udany miesiąc jesiennej ramówki Telewizji Polsat. W październiku wśród wszystkich badanych stacja nie miała sobie równych. Polsat zdystansował konkurencję osiągając 12,4% udziału w rynku telewizyjnym, wobec 11,3% TVN-u i 10,5% TVP 1.

W grupie komercyjnej Polsat uzyskał wynik na poziomie 14% SHR. Bardzo dobry wynik 25,2% SHR w październiku zanotowała cała grupa Polsat, która jest liderem w grupie 16-49.

Wśród najchętniej oglądanych pozycji programowych października znalazły się oba mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej z Danią (6,4 mln) i Armenią (6,3 mln). Bardzo wysoką oglądalnością 3-3,1 mln widzów cieszyły się cztery odcinki tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a wyemitowany 31 października MegaHit "Uprowadzona 2" przyciągnął przed telewizory niemal 2,8 mln widzów. Na bardzo dobry wynik oglądalności Polsatu wpływ miały również stałe pozycje programowe - "Wydarzenia" (2,8 mln widzów, 16 października), serial "Świat według Kiepskich" (2,4 mln widzów, 7 października), a także dwa odcinki nowego show kabaretowego "Kabaretu na żywo" 23 i 30 października - 2,5 mln widzów.

Bardzo dobry wynik w październiku zanotowała cała grupa Polsat. W grupie komercyjnej jest liderem oglądalności z wynikiem 25,2% SHR. Najwyższe wzrosty względem października ubiegłego roku zanotowały Polsat JimJam o 65%, Polsat Viasat Explore o 86%, Polsat Viasat History o 60% i Polsat Cafe o 33%.

Dane: NAM za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający