Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JUŻ JUTRO FINAŁ VI EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Dwie pary, 150 tysięcy złotych i Kryształowa Kula. Kto po nią sięgnie w szóstej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? Odpowiedz poznamy w jutrzejszym finale show, w którym wystąpią Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich w parze z Hanną Żudziewicz.

Każda z par podczas finałowego odcinka zatańczy trzy tańce – ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle. Szczególnie ten ostatni może być prawdziwą ozdobą finałowego odcinka.

W finale w tańcu zbiorowym zobaczymy również wszystkich uczestników tej edycji. Nie zabraknie też tanecznych niespodzianek. Po raz pierwszy po narodzinach ich pierwszego dziecka zobaczymy na parkiecie Joannę Leunis i jurora show Michała Malitowskiego, którzy zatańczą do utworu Carlosa Santany "Oyo como va". Tango argentino zatańczą Vanesa Villalba i Facundo Pinero. W finale wystąpią również zwycięzcy piątej edycji show Ania Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

O zwycięstwie zdecydują jedynie głosy widzów. Finałowy odcinek już od godz. 20:05 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający