Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRAVEL HD I FOOD HD NA NOWYM TP. ABONENCI CP Z UPRAWNIENIAMIDrukuj

Cyfrowy Polsat
Abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali uprawnienia do odbioru kanałów Travel HD i Food HD (do końca roku Polsat Food HD), które w dniu dzisiejszym pojawiły się na transponderze Grupy TVN. Warto zaznaczyć, że odbiór stacji z nowych częstotliwości jest możliwy po samodzielnym ich wyszukaniu, ponieważ na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, meldują się jeszcze przekazy z transpondera operatora.

Platforma nie zaktualizowała jeszcze parametrów technicznych kanałów, jest jednak kodowanie charakterystyczne dla Cyfrowego Polsatu, wraz z uprawnieniami do odbioru. Można się spodziewać, że w najbliższym czasie dojdzie do podmiany parametrów. Przypomnijmy, że wraz z końcem roku, Scripps Networks Interactive, zakończy współpracę z Grupą Polsat przy kanale Food Network HD. Według zapowiedzi Cyfrowego Polsatu, stacja nie zniknie jednak z oferty.

Nowe parametry (poza listą CP):
Eutelsat Hot Bird 13C o częstotliwości 11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).

Parametry z transpondera Cyfrowego Polsatu:
Eutelsat Hot Bird 13C o częstotliwości 12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; (DVB-S2/8PSK).

#1 | mikun8 dnia 07.11.16 18:52
.....czyli znowu posiadacze EVOBOXA ich nie wyszukają wiec nie wszyscy otrzymali uprwanienia ,ta sama sytuacja co z PULS HD .
Może ktoś wie kiedy kanały dołaczą do oficjalnej listy lub kiedy
na dekoderach zostanie odblokowana opcja wyszukiwania kodownych kanałow bo narazie Polsat dzieli swoich abonentów na dwie kategorie .Posiadacze starszych dekderów mogą sobie wyszukać samodzielnie kanały a posiadacze Evoboxa (tak chwalonego)niestety nie ....wielka szkodasiemka
#2 | Wiktor dnia 07.11.16 19:22
Znając CP to prędzej dodadzą na listę i zaktualizują parametry, niż odblokują opcję wyszukiwania kanałów w EVOBOX-ach Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający