Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NOWA OFERTA ENERGII DLA MIESZKAŃ I DOMÓW Z NIŻSZĄ STAWKĄDrukuj

Plus
Wchodzi w życie nowa oferta dla klientów indywidualnych z bardzo atrakcyjnymi stawkami za kWh dla klientów z małym i średnim zużyciem prądu oraz jeszcze niższymi stawkami dla klientów z wysokim zużyciem.

Nowa oferta Prądu od Plusa to bardzo atrakcyjna opłata za zużyte kWh, gwarancja stałej ceny w trakcie całego kontraktu przez 36 miesięcy oraz prosty rachunek za sprzedaż i dystrybucję prądu łącznie z możliwością korzystania z Zielonej Faktury.

Klienci cały czas mogą wybierać spośród dwóch typów ofert – abonamentowej, czyli stałej opłaty za wybrany pakiet rozliczanej co 6 lub 12 miesięcy, oraz płatności tylko na podstawie cyklicznych odczytów licznika.

Dla klientów, którzy mają małe i średnie zużycie prądu, czyli poniżej 5000 kWh rocznie, Plus ma ofertę "Energia na Abonament" lub "Energia bez prognoz" i w ramach nowych promocji klient otrzymuje:
* niższą stawkę za kWh – 0,2817 zł (0,2290 zł + VAT) w taryfie G11,
* opłata handlowa – 3 zł brutto,
* oferta dostępna z Zieloną Fakturą.

Dla klientów mieszkających w domach, z wysokim zużyciem przekraczającym 5000 kWh rocznie przygotowana została oferta "Energia na Abonament-WZE" lub "Energia bez prognoz-WZE", a WZE to skrót od Wysokie Zużycie Energii. W ramach tych promocji klient otrzymuje:
* jeszcze niższą stawkę za kWh – 0,2645 zł (0,2150 + VAT) w taryfie G11,
* opłata handlowa 10 zł brutto.

Stawki za kWh są jednolite i tak samo korzystne bez względu na to, gdzie się mieszka i zależą tylko i wyłącznie od wybranej przez klienta oferty.
#1 | monika dnia 12.11.16 21:12
a jak to jest liczone zza przesył?
#2 | Vertel dnia 29.11.16 14:21
Stawki w Plusie są niższe niż w Tauronie i co ważne opłata handlowa jest niższa - to kolejna oszczędność. Plus ma ciekawą paletę dodatkowych usług, z których korzysta konkurencja i kopiuje jego usługi.
#3 | Igor dnia 29.11.16 18:28
To mi się bardzo podoba. Jak już mam poza telefonem net mobilny z Plusa, to czemu i nie dołożyć prądu. Zwłaszcza że to dość tanio wychodzi Szok
#4 | Zedek dnia 29.11.16 20:53
Mam już prąd od Plusa od jakiegoś czasu. I tak jak zapewniali - jest taniej Z przymrużeniem oka W moim przypadku zmiana dostawcy się bardzo opłacała.
#5 | Ludo dnia 30.11.16 11:46
Dość odważnie sobie plus poczyna. Nie tylko że weszli w bankowość, ale jeszcze do tego różne usługi zupełnie niezwiązane z telekomunikacją. Czy nawet ten sprzęt AGD. Ale widocznie takie są teraz oczekiwania klientów - o ile jest to dobre i tanie, to ludzie kupują. Więc po liczbie klientów widać, że jednak to raczej dobre jest.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający