Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MISS SUPRANATIONAL, MISTER SUPRANATIONAL I MISS POLSKI 2016 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Pierwszy weekend grudnia w Telewizji Polsat upłynie pod znakiem piękna i emocjonującej rywalizacji. 2 grudnia stacja pokaże finał międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2016, dzień później widzowie Polsatu będą śledzić wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata, a 4 grudnia rywalizację o tytuł Miss Polski 2016.

W piątek (2 grudnia) wybrana zostanie najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2016. Miss Supranational to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. W tym roku będziemy gościć blisko 80 kandydatek do tytułu Miss Supranational 2016. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Wielkie telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do około 100 krajów na świecie. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej kobiety świata 2016 wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski i zespół Pectus. Uroczystą galę Miss Supranational 2016 poprowadzi międzynarodowy duet: Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reeves i Ivan Podrez. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Ewa Mielnicka?

3 grudnia po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna świata, który otrzyma tytuł Mister Supranational. Blisko 40 kandydatów z każdego zakątku globu zawalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata - Mister Supranational 2016. Polskę reprezentować będzie Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. W koncercie wystąpią: zespół Blue Cafe oraz Monika Lewczuk. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn wystąpi z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego. Uroczystą galę Mister Supranational 2016 poprowadzi Davina Reeves i Kamil Baleja. Z jakiego kraju będzie pochodził pierwszy zwycięzca tytułu Mister Supranational. Czy będzie to Rafał Jonkisz?

Natomiast 4 grudnia (niedziela) już po raz 27. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2016. Dwadzieścia cztery finalistki Miss Polski 2016, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski, zawalczą o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016. Nową królową ukoronuje ustępująca miss - Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 i top 15 Miss International 2016. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej Polki 2016 wystąpią: Grzegorz Hyży i Natalia Szroeder. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich: Tomasz Barański i Rafał Maserak. Uroczystą galę Miss Polski 2016 poprowadzi duet: Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski?

Konkursy Miss Supranational, Mister Supranational i Miss Polski 2016 odbędą się w hali MOSiR w Krynicy Zdrój. Transmisja na żywo w Telewizji Polsat o godz. 20:05.
#1 | Volter dnia 11.11.16 19:05
Super, że polsat puszcza transmisje z takich imprez i to z wydarzeń topowych. Polsat zawsze miał prawa do miss Polski, a teraz kolejne imprezy i to w podobnym czasie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający