Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NUMERY PREPAID MOŻNA REJESTROWAĆ TAKŻE PRZEZ SYSTEMY BANKOWEDrukuj

Plus
Klienci usług "na kartę" w sieci Plus mogą rejestrować swoje numery za pośrednictwem Internetu. We współpracy z BlueMedia został uruchomiony proces, który pozwala na rejestrację numerów za pośrednictwem bankowych systemów transakcyjnych.

Jako pierwszy proces takiej rejestracji, a także weryfikację danych na klienta na podstawie własnych informacji umożliwił Bank Millennium, a w najbliższych dniach będzie on rozszerzany o kolejne banki.

Rejestracja z wykorzystaniem bankowego systemu transakcyjnego wykorzystuje kanał internetowy banku i rejestracji karty prepaid mogą dokonać tylko klienci posiadający w nim swoje konto. Wystarczy zalogować się do systemu, wybrać odpowiednią zakładkę i podać numer telefonu oraz numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105. System bankowy przesyła do operatora komórkowego podane informacje wraz z danymi klienta do sytemu operatora.

To kolejne ułatwienie pozwalające na rejestrację bez wychodzenia z domu, bowiem osoby posiadające już umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer "na kartę", mogą to zrobić także za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie wówczas zapisany na dane podane przy podpisywaniu umowy lub przy rejestracji karty.

Więcej o rejestracji prepaid w sieci Plus jest na stronach plus.pl/rejestracja oraz plushbezlimitu.pl/rejestracja.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający