Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

GRUDNIOWE PROPOZYCJE KANAŁU POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W grudniu kanał Polsat JimJam pokaże nowy serial animowany "Transformers: Misja Autobotów". W przyszłym miesiącu stacja zaprosi również na premiery filmów animowanych o tematyce świątecznej, m.in. "My Little Pony: Święta z Minty", "Świąteczna przesyłka", czy też "Czwarty król".

"Transformers: Misja Autobotów"
Od 1 grudnia, poniedziałek - piątek o 10:50, 14:20 i 20:25 oraz w weekendy o 10:00, 15:35 i 20:25

"Transformers: Misja Autobotów" to serial o przygodach czterech młodych Transfomerów – Heatwave’a, Chase’a, Bladesa i Bouldera, którym Optimus Prime powierzył misję zdobywania wiedzy o ludziach i chronienia mieszkańców wyspy Griffin Rock, będącej miejscem testowania nowych technologii. Dinoboty szaleją w mieście? Wybucha wulkan? W powietrzu latają homary? Nie ma się czego bać: roboty już spieszą na pomoc. A w wolnym czasie dziewięcioletni Cody uczy je, jak żyć wśród ludzi — i uczy się od nich, kim naprawdę jest.

"Królowa śniegu"
W niedzielę 4 grudnia o 8:30 i 16:00 oraz w sobotę 10 grudnia o 8:30 i 16:00

Przepiękny film animowany oparty na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena. Kaj i Gerda są najlepszymi przyjaciółmi i spędzają cały swój czas na wspólnej zabawie - aż do momentu, w którym Królowa Śniegu porywa Kaja. Gerda rusza w nieznane, aby go uratować. Czy uda jej się go odnaleźć?

"Świąteczna przesyłka"
W niedzielę 18 grudnia o 8:30 i 16:00 oraz w sobotę 24 grudnia o 8:20 i 16:00

Boże Narodzenie tuż tuż — ale Świętego Mikołaja ani śladu. Powód jest prosty: dzieci już w niego nie wierzą. Elfy, pomocnicy Mikołaja, od pewnego czasu bardzo się tym martwią. Z jednej strony mówią mu, że nie powinien się przejmować — z drugiej zachęcają go, aby udowodnił swoje istnienie, czyniąc nadchodzące święta wyjątkowymi dla wszystkich dzieci na świecie. Mikołaj przystaje na ten plan i zaczyna przygotowania do najbardziej pracowitej nocy w roku. Niestety, okazuje się, że na drodze do wypełnienia świątecznych obowiązków pojawia się mnóstwo przeszkód. Ale to nic: Mikołajowi pomogą przecież elfy i mały geniusz o imieniu Leon. Bo jeśli działa się wspólnie, każdy świąteczny cud jest możliwy.

"Święty Myszołaj i jego drużyna"
W środę 21 grudnia o 16:00

Myszka Rosie nie może się doczekać Bożego Narodzenia — ale jej rodzina i przyjaciele są zbyt zajęci, żeby poczuć ducha świąt. Tymczasem Święty Myszołaj boi się, że świąt w tym roku w ogóle nie będzie. Jego sanie zaginęły, a szczurofery zupełnie nie mają ochoty na kolejną podróż dookoła świata. W końcu Myszołaj dodatkowo gubi mapę, która miała go prowadzić, a szczurofery buntują się i nie chcą ciągnąć uszkodzonych, zastępczych sań. Zziębnięte trafiają do domu Rosie — i dopiero ona przypomina im, jak naprawdę powinny wyglądać święta.

"My Little Pony: Święta z Minty"
W niedzielę 25 grudnia o 7:50 i 16:00 oraz w sobotę 31 grudnia o 8:30 i 16:00

Prawdziwego sensu świąt nie znajdziemy w paczkach z prezentami, ale w oddanej przyjaźni i trosce o innych. Przekonuje się o tym Minty, gdy niechcący zniszczy błyszczącą cukrową laskę, co roku pomagającą Mikołajowi trafić do Ponyville. Minty jest przekonana, że zepsuła święta wszystkim mieszkańcom miasteczka, postanawia wiec wyruszyć w niebezpieczną podróż na biegun północny. Po drodze poznaje wartość prawdziwej przyjaźni i odkrywa, że pomaganie innym wystarczy, aby wszyscy mieli cudowne święta.

"Czwarty król"
W poniedziałek 26 grudnia o 16:00

Dawno, dawno temu trzej królowie wyruszyli w podróż za gwiazdą, która doprowadziła ich do nowo narodzonego dziecka. Ale, jak głoszą legendy, był jeszcze jeden, czwarty król, o którym mało kto słyszał. Miał na imię Mazzel. Nie dotarł na umówione miejsce spotkania z pozostałymi królami, bo w drodze zatrzymało go wołanie o pomoc. Później usiłował dogonić pozostałych, ale stale coś stawało mu na przeszkodzie: musiał pomóc dziewczynce, która zgubiła się w burzy piaskowej, karawanie kupieckiej krążącej po pustyni, sierotom wziętym do niewoli… W końcu gwiazda zgasła i kiedy wydawało się, że Mazzel nigdy nie dotrze do celu, ostatecznie odnalazł to, czego szukał.

"Niekończąca się historia"
W czwartek 29 grudnia o 16:00

Bastian i jego niezwykli towarzysze wędrują po Fantazji i innych krainach. Spotkamy tu Falkora, Smoka Szczęścia, dzielnego wojownika Atreyu, Pożeraczy Skał, liliputy, chętne do pomocy gnomy i wiele innych fantastycznych postaci. Ale najważniejszym bohaterem "Niekończącej się historii" jest sama Fantazja: kraina nadziei, marzeń i odwagi, ojczyzna wszystkich niezapomnianych bohaterów. Oto świat, który żyje dzięki naszej wyobraźni.

W grudniu na Polsat JimJam będzie można obejrzeć także nowe odcinki oryginalnych produkcji kanału w specjalnej, gwiazdkowej odsłonie – będą to "Usypianki" i "Klub Małego Kucharza". Będą też świąteczne odcinki ulubionych produkcji, takich jak "Tomek i przyjaciele", "Bob Budowniczy" oraz "Pingu" - emisja w Wigilię i w pierwszy dzień Świąt od 9:00 do 12:55.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający