Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: MECZ RUMUNIA - POLSKA ŚLEDZIŁ CO DRUGI POLAK - 8,5 MLN WIDZÓWDrukuj

Polsat (HD)
Piątkowe, wyjazdowe spotkanie o punkty eliminacji Mundialu Rosja 2016 z Rumunią Polacy wygrali 3:0, a na antenach Polsatu i Polsatu Sport mecz oglądało średnio ponad 8,5 miliona widzów.

Podczas meczu, którego przebieg Polacy kontrolowali od początku do końca, Polsat i Polsat Sport śledził co drugi widz oglądający w tym czasie telewizję. Obie anteny zgromadziły 51,7% widowni w grupie wszystkich badanych i aż 56,2% w grupie komercyjnej. Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Najwyższą widownię, niemal 10 milionów widzów, zgromadziła końcówka drugiej połowy meczu w której Polska zdobyła dwie bramki. Na antenach Polsatu i Polsatu Sport to najlepszy wynik oglądalności reprezentacji Polski w tym roku.

Polska po kapitalnej akcji i bramce Kamila Grosickiego w 11 minucie i dwóch golach w końcówce kapitana reprezentacji Roberta Lewandowskiego pokonała Rumunię 3:0. Po czterech kolejkach "Biało–Czerwoni" są liderem grupy "E". Kolejne spotkanie o punkty w eliminacjach Mundialu Rosja 2016, Polacy zagrają na wyjeździe 26 marca z Czarnogórą.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający