Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3,5 MLN WIDZÓW 15-LECIA KABARETU NEO-NÓWKA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Ponad 3,5 miliona widzów średnio oglądało w niedzielny wieczór jubileuszowy koncert kabaretu Neo-Nówka w Telewizji Polsat. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki w programie "Schody do nieba" udanie podsumowali 15 lat działalności. Podczas emisji stacja był liderem oglądalności w grupie komercyjnej.

Wysoka oglądalność jubileuszu Neo-Nówki przełożyła się również na bardzo wysokie udziały w obu grupach audytoryjnych. W grupie 4+ program przyciągnął niemal 21,4% SHR, a w grupie komercyjnej aż 23,8% SHR. "Schody do nieba" widzowie zobaczyli w porze emisji show "Kabaret na żywo”, którego ostatni tej jesieni odcinek, Polsat wyemitował 6 listopada.

Podczas jubileuszu Neo- Nówka pokazała wszystko co w jej historii było najlepsze i najzabawniejsze. Widzowie ponownie mogli sprawdzić moc rażenia takich skeczów jak "Niebo", "Wandzia i trzej królowie", "Euro 2012" czy "Pielgrzymka rodziny Paciaciaków". Znów można było pośmiać się z Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Na scenie prócz jubilatów wystąpił zespół Żarówki, z którym Neo-Nówka koncertuje od kilku lat.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Tolek dnia 20.11.16 13:09
Neonówka "pozamiatała". Świetnie się to oglądało. Dobrze, że polsat przejął najlepsze kabarety w Polsce. Teraz dzięki nim święci sukcesy oglądalności.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający