Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIĘTA W CYFROWYM POLSACIE (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Oferta z ponad 170 kanałami telewizyjnymi 3 miesiące bez opłat, do tego LG Smart TV 49” na raty oraz opcja ON THE GO w cenie z każdym pakietem. To wszystko jest dostępne w najnowszej, świątecznej ofercie operatora.

Żeby te święta były wyjątkowe

Pełna oferta telewizyjna w świątecznej odsłonie jest dostępna przez pierwsze 3 miesiące bez opłat. Wśród ponad 170 kanałów telewizyjnych znajdują się m.in. stacje HBO wraz z dostępem do serwisu HBO GO oraz Eleven i Eleven Sports pokazujące m.in. rozgrywki ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej.

Każdy, kto chce zrobić wrażenie na najbliższych i położyć wyjątkowy prezent pod choinką, może wybrać gotowy, polecany zestaw świąteczny z telewizorem lub tabletem.

W zestawie z telewizorem w cenie 99,99 zł/mies. znalazły się:
· pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 87 dostępnymi mobilnie, na start 3 miesiące bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM,
· Internet – 10 GB w prezencie,
· LG Smart TV LED 49” 49LH570V z ratą 50 zł/mies.

W zestawie z tabletem w cenie 94,99 zł/mies. są:
· oferta 168 kanałów, w tym 85 dostępnych mobilnie, na 2 miesiące bez opłat, potem tylko 59,99 zł/mies.
· Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu,
· tablet Modecom FreeTab 8015 z ratą 10 zł/mies.

Telewizja mobilna z każdym pakietem

Świąteczny czas to doskonała okazja, żeby zdecydować się na superatrakcyjną ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu. W cenie z każdym pakietem klient otrzyma teraz dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:
· oglądanie telewizji jest możliwe nie tylko w domu, na dekoderze, ale także mobilnie, w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu,
· 87 kanałów telewizyjnych m.in. Eleven Sport HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych,
· wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją,
· to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu na święta promuje ogólnopolska kampania reklamowa m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, na antenach TVP1 i TVP2, a także w radiu i Internecie.Twarzą kampanii platformy jest po raz kolejny Krzysztof Ibisz, znany i lubiany przez widzów prezenter telewizyjny. Koncepcję spotu telewizyjnego opracowała agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej, autorami scenariusza są: Jakub Kopiczyński i Marek Górski. Producentem spotu jest TFP Sp. z o.o., media zakupił dom mediowy Vizeum.
#1 | Jurek dnia 15.11.16 19:37
Zgrabny spocik, ale nie to najważniejsze. Najważniejsze przecież, że będzie Kevin Uśmiech. Dla mnie to fantastyczna wiadomość, bo już od kilku lat jest to stały punkt programu obchodów w moim domu Świąt.
#2 | Rafiks dnia 16.11.16 20:31
Czyli dobrze zrobiłem że zaczekałem z wzięciem tv do świąt Z przymrużeniem oka Tak właśnie myślałem, że będą super promocje. Oferta ze smartdomem - mistrzostwo Uśmiech
#3 | Irena dnia 16.11.16 20:52
Na CP można liczyć z dobrą promocją na Święta. Zawsze coś ciekawego się pojawia, a od kiedy jest smart dom, to są praktycznie bezkonkurencyjni na rynku.
#4 | Vincjus dnia 17.11.16 05:36
Jak zwykle polsat wyprzedził konkurencję z ofertą świąteczną i trzeba przyznać, że dość wysoko zawiesił poprzeczkę.
#5 | Maciek dnia 17.11.16 23:12
Zawsze przed świętami dostanie się coś wartego zainteresowania od CP. Ja tak miałem dwa lata temu, świetny tv, do tego niezły pakiet tv i teraz go będę przedłużał. Jak ktoś złapie bakcyla w CP, to zostanie tam na lata.
#6 | Kruszon dnia 18.11.16 20:17
CP jest na tyle dobrym operatorem, że umowę z nim można zawrzeć kiedykolwiek i tego nie żałować. Czy to przed świętami, czy po, czy w ciągu roku. Natomiast warto najbardiej przypilnować sobie tego, żeby było na smart dom. czyli warto wziąć kilka usług.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający