Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DEKODERY CYFROWEGO POLSATU OTRZYMAŁY NOWE OPROGRAMOWANIE (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nową wersję oprogramowania dla pozostałych dekoderów HD 5000 - o numerze 4.16.1.23. Przypomnijmy, że wybrana grupa odbiorników otrzymała soft już tydzień temu.

Nowe oprogramowanie wprowadza przezroczystość komunikatów SMS i udostępnia nowy loader - z obsługą Unicable.

Soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".

Aktualizacja: Nowe oprogramowanie (o numerze 4.18.1.23) otrzymały również pozostałe dekodery Mini HD 2000 oraz wszystkie odbiorniki HD 3000 i HD 6000. Zmiany, jakie zostały wprowadzone są takie same, jak w przypadku dekoderów HD 5000. Odbiorniki PVR HD 7000 otrzymały soft o numerze 1.108.1.4. Najważniejsze zmiany to dodanie przezroczystości komunikatów SMS oraz poprawa stabilności.


Aktualizacja 15 grudnia: Oprogramowanie o numerze 1.96.4.0 powędrowało do dekoderów HD 5500s. Nowy soft wprowadza przezroczystość komunikatów SMS i udostępnia nowy loader - z obsługą Unicable.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający