Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LIFETIME HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD I ROMANCE TV HD W "OTWARTYM OKNIE"Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat ruszył z "otwartym oknem". Abonenci platformy posiadający co najmniej pakiet Mini HD - w ramach promocji, zyskali dostęp do trzech stacji: Lifetime HD, National Geographic HD i Romance TV HD. Z informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl wynika, że "otwarte okno" potrwa do końca listopada br.

Lifetime HD to kanał nadający filmy fabularne, seriale fabularne i dokumentalne produkcje rozrywkowe. W Cyfrowym Polsacie melduje się na pozycji 146.

Na kanale 124 dostępna jest stacja National Geographic HD. W ofercie znajdują się filmy dokumentalne z takich dziedzin, jak ludzie i kultura, historia, nauka i technika, natura i podróże.

Romance TV HD to telewizja nadająca europejskie filmy i seriale o wielkich uczuciach. Pozycja na liście Cyfrowego Polsatu to kanał 145.

Kanały Lifetime HD i National Geographic HD znajdują się w pakiecie Familijny Max HD, a Romance TV HD w Film HD.

Promocja nie dotyczy abonentów z pakietem Darmowy HD.

#1 | M. dnia 16.11.16 14:37
Mini HD 2000 też właśnie dostają aktualizacje.
#2 | Baldur dnia 25.11.16 20:30
Te otwarte okna w polsacie to częsty sposób na promocję kanałów wyższych pakietów, a to z pewnością później wpływa na zmianę pakietów przy aneksach.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający