Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ODKODOWANA NIEDZIELA KANAŁU HBO W CYFROWYM POLSACIE (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Już w niedzielę, 20 listopada rusza drugi sezon serialu HBO "Pakt" z Marcinem Dorocińskim i Magdaleną Popławską. Z tej okazji abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają uprawnienia do odbioru stacji bez dodatkowych opłat.

Wśród niedzielnych propozycji kanału HBO można wyróżnić kilka: "K2. Dotknąć nieba", "Chemia", wspomniany wyżej "Pakt 2", czy "Pitbull. Nowe porządki".

O serialu "Pakt 2"

Drugi sezon "Paktu" stworzony od podstaw przez polskich scenarzystów pozwoli nam podejrzeć kulisy politycznych rozgrywek, pokazując skomplikowane mechanizmy walki o władzę, a także bolesne zderzenie ideałów z rzeczywistością. W obsadzie znaleźli się m.in.: Marcin Dorociński, Magdalena Popławska, Adam Woronowicz, Kinga Preis, Borys Szyc, Witold Dębicki i Zbigniew Zamachowski. Reżyserem serialu jest Leszek Dawid, twórca głośnych filmów "Ki" oraz "Jesteś bogiem". Producentem wykonawczym jest Telemark.Kanał HBO HD dostępny jest w Cyfrowym Polsacie na pozycjach 27 i 132.
#1 | Eryk dnia 18.11.16 20:20
Ja mam premium max w CP i jest dobrze. A od kiedy są też kanały eleven, to jestem przekonany, że nigdzie nie ma lepszej oferty tv.
#2 | Puszkin dnia 19.11.16 17:08
Korzystajcie, korzystajcie Z przymrużeniem oka HBO jest super Z przymrużeniem oka Warto to parę złotych dopłacić. Tak samo do Eleven.
#3 | Mariner dnia 20.11.16 13:06
Ładny gest ze strony polsatu zwłaszcza, że HBO dzisiaj daje kilka niezłych filmów - w tym Pitbulla.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający