Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁA SPRZEDAŻ GALI KSW 37: CIRCUS OF PAIN W PPV CP I IPLIDrukuj

PPV CP
W Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji internetowej IPLA ruszyła sprzedaż gali KSW 37: Circus of Pain, która odbędzie się już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Tego wieczoru rozegrane zostaną aż trzy walki o pas – tytułu bronili będą Karol Bedorf, Borys Mańkowski oraz Artur Sowiński.

Walką, na którą wszyscy czekają będzie pojedynek najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z powracającym do MMA gwiazdorem polskiej sceny muzycznej – Popkiem. Gala dostępna będzie w systemie "pay-per-view" (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł.

3 grudnia 2016 roku w stolicy Małopolski po raz 37. swoje potężne umiejętności pokażą nieznający strachu fighterzy z Polski oraz z zagranicy. Po raz czwarty mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej bronił będzie Karol Bedorf (14-2, 5 KO), a jego przeciwnikiem będzie król nokautu z Sao Paulo – Fernando Rodrigues Jr. (10-2, 7 KO). Najbardziej oczekiwaną i zarazem wzbudzającą największe emocje walką będzie spotkanie "Króla Albanii" – Popka (2-1, 2 KO) z ośmiokrotnym Mistrzem Polski Strongman – Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim (9-5, 3 KO). Po rocznej, spowodowanej kontuzją przerwie do klatki KSW powróci Borys "Diabeł Tasmański" Mańkowski, który w walce z Johnem Maguire stanie do walki o pas mistrza wagi półśredniej. Mistrzowskiego pasa bronił będzie również niepokonany Artur "Kornik" Sowiński (17-7, 6 KO) – jego rywalem będzie reprezentujący wagę piórkową Marcin "Polish Zombie" Wrzosek (11-3, 4 KO). Były mistrz KSW w wadze lekkiej, Maciej "Irokez" Jewtuszko (12-3, 7 KO) skrzyżuje rękawice ze Szwajcarem Yasubeyem Enomoto (15-8, 1 KO). Przeciwnikiem weterana ringów i klatek, Łukasza Chlewickiego (14-4-1, 5 KO) będzie pochodzący z Francji Mansour Barnaoui (12-4, KO 4). Rywalem niepokonanego od ponad dwóch lat Marcina "Giganta" Wójcika (9-4, 3 KO) będzie specjalizujący się w spektakularnych i szybkich walkach Atanas Djambazov (23-4, 12 KO). Walkę w wadze piórkowej zaprezentują również Łukasz "Raju" Rajewski (6-2, 5 KO) oraz Filip "Wolan" Wolański (9-2, 3 KO).

Dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 studiem prowadzonym przez dziennikarzy Telewizji Polsat. O godzinie 19:30 odbędzie się pierwsza walka, natomiast o 20:00 – uroczyste otwarcie gali.

Gala KSW 37: Circus of Pain w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Abonenci usługi telewizyjnej, po zamówieniu dostępu, galę KSW obejrzą w HD na pozycji 222.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
* przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043,
* w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
* w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 3 grudnia br.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* e-płatności.

KSW 37 w IPLI

Galę KSW 37 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA. Wydarzenie będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w jakości HD, w cenie 40 zł, na tablecie, telefonie, komputerze i w Smart TV. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk
Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr.
Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster
Borys Mańkowski vs John Maguire
Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek
Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto
Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui
Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz
Filip Wolański vs Łukasz Rajewski
#1 | romek dnia 18.11.16 20:18
To chyba będzie jedna z ciekawszych gal ksw ewer, więc sobi enie wyobrażam żebym miał tego nie obejrzeć. karta walk jest piękna, na tyle dobra, że tych 40 zł nie posępię. Już dwa razy wcześniej brałem ppv i to jest bardzo dobra jakość, więc wydatek się zwraca.
#2 | Bernie dnia 20.11.16 13:03
Na szczęście nie ma podwyżek - 40 dyszki to kwota do przyjęcia. gala zapowiada się świetnie - szczególnie walka Pudziana z Popkiem. Dobrze, że polsat nadal inwestuje w sporty walki.
#3 | Tom dnia 21.11.16 07:19
Jak ja się cieszę, że mnie to w ogóle nie interesuje. Uzależnieni od bicia się po pyskach muszą za swoje hobby płacić. No ale cóż, w przeszłości ludzie również byli żądni walk gladiatorów. Ja dziękuję.
#4 | Jerry dnia 25.11.16 14:33
Co kto lubi, Tom. A jeśli znajdują się chętni na takie gale, to przecież CP robi to, czego oni oczekują. Daje przekaz w świetnej jakości, a przy tym emocjonujący towar. Bo tak chyba trzeba spojrzeć na KSW.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający