Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MARIA TYSZKIEWICZ WYGRAŁA VI EDYCJĘ "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Decyzją jurorów szóstą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrała aktorka teatralna Maria Tyszkiewicz. W finałowym odcinku o zwycięstwo walczyli także: aktorka estradowa Olga Szomańska oraz wokaliści Kamil Bijoś i Michał Rudaś.

Laureatka otrzymała Złotą Twarz oraz czek na 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Maria Tyszkiewicz nagrodę pieniężną przekazała na rzecz Ewy Grabarczyk z Fundacji "Dum Spiro, Spero". Pełna lista uczestników piątej serii: Olga Borys, Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Joanna Moro, Michał Rudaś, Radosław Pazura, Kamil Bijoś i Mateusz Banasiuk.

Wiosną Telewizja Polsat pokaże siódmą edycję show.

#1 | Valder dnia 20.11.16 12:59
Gratulacje dla Marii! Była znakomita przez wszystkie odcinki, a finał to potwierdził. Szkoda, że to był ostatni odcinek. Już nie mogę doczekać się kolejnych edycji - myślę, że polsat będzie kontynuował ten format.
#2 | Mirek dnia 25.11.16 14:29
Myślę że nie ma opcji, żeby Polsat tego programu nie kontynuował. Widzowie są, wpływy z reklam się zgadzają, a utalentowanych wykonawców w naszym kraju nie brakuje. A podkreślę jeszcze raz - publika była, więc wszystko się powinno zgadzać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający