Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZOOM TV, TVP ABC I METRO W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do końca roku w Cyfrowym Polsacie mają się pojawić trzy nowe kanały telewizyjne – wynika z najnowszej ulotki promocyjnej operatora. Abonenci Cyfrowego Polsatu już niebawem otrzymają dostęp do stacji Zoom TV, TVP ABC i Metro.

Dwa pierwsze kanały nadają już swoje programy, natomiast telewizja Metro ruszy 2 grudnia. Zoom TV, TVP ABC i Metro to bezpłatne stacje, stworzone z myślą o naziemnej telewizji cyfrowej. Warto zaznaczyć, że w kwestii sprzedaży reklam kanały Zoom TV i Metro współpracują z biurem reklamy Polsat Media.

Zoom TV to kanał prezentujący treści lifestylowo-informacyjne, skupiający się na tematach lokalnych. TVP ABC nadaje propozycje skierowane do dzieci i ich rodziców. W ofercie Metra znajdą się filmy, seriale oraz produkcje dokumentalne poświęcone stylowi życia.

#1 | mikun8 dnia 21.11.16 18:28
...jak mają być w SD to szkoda fatygi tak jak z NOWA TV
Puls TV do dziś niedostępny dla wszystkich abonentów Polsatu
(dekodery Evobox) lepiej by CP szedł w kierunku jakości a nie ilości ....
#2 | Baldur dnia 25.11.16 20:27
Polsat sukcesywnie wymienia kanały SD na HD i jego portfolio kanałów wygląda bardzo dobrze. Dobrze, że w końcu pojawi się długo oczekiwany TVP ABC.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający