Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWE PAKIETY EUROATLANTYCKIE W PLUSIEDrukuj

Plus
Nowe Pakiety Euroatlantyckie sieci Plus pozwalają na swobodne surfowanie w Internecie bez obaw o wysokie koszty na obszarze Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii, Turcji i USA.

Do wyboru są trzy pakiety: od 100 MB ważnego przez tydzień, przez 400 MB na dwa tygodnie, aż do 1 GB ważnego przez miesiąc, w cenie odpowiednio za 9, 19 i 39 zł.



Klient ma możliwość uruchomienia dowolnej liczby pakietów, a w przypadku gdy aktywowane są pakiety o rożnym okresie ważności, w pierwszej kolejności wykorzystywany jest ten o najkrótszym.

Pakiety Euroatlantyckie pozwalają na transmisję danych w technologii LTE, HSPA+, HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a ich dostępność zależy tylko od posiadanego urządzenia oraz sieci partnera roamingowego, u którego realizowana jest usługa.
#1 | Lucek dnia 25.11.16 14:42
Spoko taryfa. Plus, brawo Wy, że myślicie także o nieabonamentowych klientach podróżujących za granicę kraju.
#2 | Bernardo dnia 29.11.16 14:11
Jak dla mnie to dobra informacja, że są pakiety do USA, bo tam ceny są wysokie w roamingu.
#3 | Jaskuła dnia 29.11.16 18:34
Często służbowo podróżuję do Czech i akurat ten net w roamingu mi trochę podpadał, ale teraz przy tych stawkach wygląda to naprawdę ok. Nie ma już myśli, żeby się z Plusem pożegnać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający