Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWE ODCINKI "SPADKOBIERCÓW" PRZEDPREMIEROWO W IPLI I CYFROWY POLSAT GODrukuj

IPLA
Aż 14 nowych odcinków serialu improwizowanego "Spadkobiercy" dostępnych jest przed premierą telewizyjną za darmo dla wszystkich użytkowników telewizji internetowej IPLA oraz dla abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Najnowszy, siódmy sezon "Spadkobierców" można oglądać na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu.

"Spadkobiercy" to pierwszy polski serial w stu procentach improwizowany - aktorzy informowani są o temacie danego odcinka tuż przed wyjściem na scenę. Seria oparta jest na kanwie opery mydlanej, a jej głównym motywem są kultowe seriale takie jak "Dynastia", "Dallas" czy "Santa Barbara" z tą różnicą, że całość ma charakter parodii. Każdy odcinek jest jedną wielką niespodzianką oraz serią niespodziewanych zwrotów akcji – zarówno dla widzów, jak i dla aktorów. Reżyserem i pomysłodawcą "Spadkobierców" jest Dariusz Kamys. W rolach głównych występują m.in. Wojciech Tremiszewski, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Robert Górski, Wojciech Kamiński, Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Janusz Rewers, Marek Grabie, Michał Wójcik, Agnieszka Litwin - Sobańska. Każdy odcinek wiąże się z gościnnym występem gwiazdy polskiego kina lub kabaretu. W najnowszym, siódmym sezonie widzowie zobaczą m.in. Maję Bohosiewicz, Tomsona i Barona z zespołu Afromental, Roberta Gonerę, Jacka Kopczyńskiego, Marka Piekarczyka, Piotra Gąsowskiego oraz Martę Chodorowską.

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA najnowszy sezon "Spadkobierców" obejrzą bezpłatnie w Polsce i na świecie na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), a także na telewizorach Smart TV (Samsung, LG, Panasonic).

Abonenci Cyfrowego Polsatu również mają możliwość śledzenia perypetii bohaterów "Spadkobierców" bez dodatkowych opłat. Najnowsze odcinki znajdą w serwisie Cyfrowy Polsat GO dostępnym za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu, a z aktywną opcją ON THE GO – również na go.cyfrowypolsat.pl oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Użytkownicy IPLI i serwisu Cyfrowy Polsat GO mają także dostęp do poprzednich sezonów cieszącego się ogromną popularnością serialu.
#1 | Olo dnia 25.11.16 14:06
I tak ma być. Bardzo dobra opcja, bo Spadkobiercy to jedna z najzabawniejszych produkcji tv, jakie ostatnio się cyklicznie pojawiają. Fajnie, że CP ma takie rarytasy dla swoich klientów.
#2 | Bikler dnia 26.11.16 17:24
Świetna sprawa , że polsat je puści, to ten kabareton to naprawdę klasyka, w której uczestnicy pokazują faktycznie swoje możliwości.
#3 | Tomek dnia 26.11.16 18:31
Seria jest genialna, więc zgadzam się z Wami, że pomysł CP dobry. To się bardzo fajnie ogląda takim ciągiem. Robi się wtedy odpowiedni klimat i nawet z 5-6 można obejrzeć pod rząd Uśmiech
#4 | Konrad dnia 27.11.16 20:43
Kurcze nie wiedziałem, że są nowe odcinki - myślałem, że tylko powtórki. Dobrze, że wyczytałem będę mógł wcześnie obejrzeć. Teraz Polsat jest liderem w kabaretach w kraju, wszystko pouciekało z publicznej, bo tak przecież cenzura Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający