Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MIKOŁAJKOWE "HAPPY HOURS" W CYFROWYM POLSACIE: PREMIUM MAX ZA 89,99 ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rusza z mikołajkową edycją promocji "Happy Hours". Do 6 grudnia pakiet Premium Max można będzie nabyć za 89,99 zł/mies.

Pakiet Premium Max to pełna oferta telewizyjna operatora, która obejmuje zarówno kanały Eleven HD i Eleven Sports HD, jak i usługi Cyfrowy Polsat GO (OTG) oraz HBO GO.

Zainteresowani mogą zamówić online pakiet Premium Max za 89,99 zł miesięcznie przez cały okres umowy (24 miesiące). Co ważne, kontrakt zawierany jest na pakiet Premium Max + VOD za 99,99 zł/mies. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, by płacić 89,99 zł, należy zrezygnować z pakietu VOD. Klient ma do wyboru opcję bez dekodera - moduł CAM CI+, jak i dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, w tym EVOBOX PVR za 49 zł.

Szczegóły "Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#7 | Hakoj dnia 27.11.16 22:12
Zamówiłem! Genialna oferta Z przymrużeniem oka W tej cenie pakiet HBO i Eleven - rewelacja! Uśmiech Warto było czekać z wyborem telewizji do świąt Z przymrużeniem oka
#8 | Dominig dnia 28.11.16 12:47
Dla operatorów tv to czas żniw. Kto przygotuje najlepszą ofertę, ten wygrywa. A z taką propozycją CP na pewno na prowadzeniu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający