Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROMOCJA "DOŁADOWANIA W PEOPAY": BONUS 20 ZŁ DO REALIZACJI W PYSZNE.PLDrukuj

Plus
Użytkownicy usług "na kartę" oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko za pomocą aplikacji PeoPay doładować swoje konto za minimum 20 zł.

Aby otrzymać kod promocyjny należy korzystać z usług prepaid lub mix w sieci Plus, wysłać bezpłatnego SMSa o treści PEOPAY na numer 80808 i doładować swoje konto odpowiednią kwotą. W odpowiedzi przyjdzie SMS z kodem promocyjnym do portalu Pyszne.pl. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.

Klienci usług "na kartę": JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, użytkownicy ofert mix: JA+ Mix, Plus Mix muszą zasilić konto za co najmniej 20 zł. Zasilenia należy dokonać przez aplikację Banku Pekao S.A. - PeoPay.

Promocja "Doładowania w PeoPay" trwa do 30 grudnia 2016 r. do godziny 23:59 lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego vouchera w kwocie 20 zł. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2017 r, a można go zrealizować na www.pyszne.pl.
#1 | Leon dnia 26.11.16 19:03
To już któraś z kolei w tym tygodniu ciekawa propozycja dla Mixowiczów w Plusie. Nie tylko żarełko, ale ostatnio bardzo sensowny roaming na net zaoferowali. No i też takiego Samsunga Galaxy J5 za złotówkę. Bardzo ciekawie się ten Mix rozwija.
#2 | Gorgas dnia 27.11.16 20:01
Z tymi promocjami czy gadżetami to fajne rozwiązanie. Plus już kolejny raz daje bonusy z pyszne.pl.
#3 | Rkita dnia 27.11.16 22:48
Przyda się kod na pewno. Często zamawiam na pyszne.pl. Fajny bonus od Plusa, oby więcej takich Uśmiech
#4 | Tomek dnia 28.11.16 15:46
Do tej pory ze smacznych rzeczy od Plusa załapałem się tylko na Pizzę, ale to chyba nawet 2 czy 3 razy. Cóż, będzie trzeba skosztować, czy rzeczywiście to żarcie na pyszne będzie takie pyszne.
#5 | Orello dnia 28.11.16 18:37
Plus często promuje ofertę z gadżetami jak bilety, pizze czy chociażby bilety do kina. To bardzo dobre rozwiązanie bo często wartość doładowania jest wielkością gadżetu.
#6 | Smoku dnia 09.12.16 22:20
W mikołajki była szybka promocja z dodatkowymi GB, więc widać, że Plus wraca do bonusowania doładowań dla kartowiczów. A próbował ktoś tej promocji? Bo fakt, pizzę kiedyś jadłem, ale z pyszne.pl to jeszcze nie korzystałem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający