Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZOOM TV OD JUTRA W CYFROWYM POLSACIE. ZMIANY NA LIŚCIE KANAŁÓWDrukuj

Cyfrowy Polsat
2 grudnia br. oferta programowa Cyfrowego Polsatu zostanie powiększona o nowy kanał tematyczny – Zoom TV. Kanał dostępny będzie od pakietu Mini HD, na pozycji 155.

Zoom TV prezentuje reportaże i aktualności lokalne związane z codziennym życiem. W ofercie kanału widzowie znajdą programy publicystyczne, rozrywkowe oraz poradnikowe, reportaże, a także fascynujące seriale i filmy. Jednym z partnerów programowych stacji jest portal Onet.pl. Misją utrzymanego w klimacie lifestylowo-informacyjnym kanału Zoom TV jest bycie blisko ludzi oraz ich powszednich spraw – twórcy zachęcają widzów do wspólnego tworzenia ciekawych materiałów.

Jednocześnie znajdujące się dotychczas na pozycjach: 155 – Polsat 2 HD, 156 – Polsat Play HD oraz 157 – Polsat Cafe HD zostaną przeniesione odpowiednio na miejsca: 166, 167 oraz 168.

Ponadto kodowane od 6 grudnia kanały: muzyczno-rozrywkowy 8TV oraz edukacyjno-poznawczy Fokus TV nadal będą dostępne dla abonentów platformy, od najniższego pakietu Mini HD.

Przypomnijmy, że według aktualnej ulotki operatora do końca roku pojawić się jeszcze mają TVP ABC i Metro.
#1 | Domis06 dnia 01.12.16 14:20
A , wiecie co z Nową TV? Będzie na liście?
#2 | AR HD dnia 01.12.16 14:23
@Domis06, Nie zapowiada się na to.
#3 | mikun8 dnia 02.12.16 09:00
Po co wogóle Polsat dodaje do oferty programy w SD od tej jakości to tylko oczy bolą od oglądania ( pomijając już oferę programową to kwestia gustu ) lepiej by dodali jeden a w HD lub psełdo HD bo i takie też są ...większość się ekscytuje bo Polsat dodaje nowe kanały .....do dzisiaj CP nie umożliwia odbioru PULS HD dla wszystkich abonentów ...tego poprawić jakoś nie mogą ....

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający