Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANĄ STACJĄ PO 11. MIESIĄCACH 2016 ROKUDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat liderem oglądalności. Po jedenastu miesiącach 2016 roku wśród wszystkich badanych Polsat nie ma sobie równych i to zarówno w grupie komercyjnej jak i wśród wszystkich badanych.

Stacja pokonała konkurencję osiągając 13,23% udziałów w rynku telewizyjnym w grupie 16-49, wobec drugiego TVN-u - 12,82%. W grupie 4+, Polsat uzyskał wynik na poziomie 11,46% SHR również wyprzedzając TVN. W listopadzie Polsat okazał się najchętniej oglądaną stacją w grupie 4+ notując wynik na poziomie 11,77% SHR.

Polsat od początku 2016 roku jest najczęściej wybieraną stacją w obu grupach audytoryjnych. W dużej mierze to efekt bardzo bogatej oferty programowej, w której znajdziemy i doskonałą rozrywkę i duże wydarzenia sportowe, a także bieżące i obiektywne serwisy informacyjne.

W listopadzie Polsat był najlepszą stacją w grupie 4+, a cała grupa Polsat liderowała w obu grupach audytoryjnych, notując odpowiednio 25,03% udziałów w grupie komercyjnej i 23,51% wśród wszystkich badanych. Najwyższe wzrosty względem października ubiegłego roku zanotowały Polsat 2 (do 1.40%), Polsat Film (do 0.70%), Polsat Play (do 0.65%), Polsat Cafe (do 0.39%), Polsat Romans (do 0.16%), Muzo TV (do 0.05%).


Dane: NAM za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający