Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MATEUSZ BOREK NAGRODZONY W PLEBISCYCIE MEDIATORY 2016Drukuj

Polsat Sport (HD)
Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport, został laureatem plebiscytu MediaTory 2016 w kategorii AkumulaTOR. Dziennikarz otrzymał nominację za uświetnienie Euro 2016 w piłce nożnej szczerymi emocjami i humorem, za wspieranie reprezentacji Polski na każdym kroku, bez względu na wyniki oraz za odnajdywanie się w komentowaniu wielu dyscyplin sportowych.

Studenckie Nagrody Dziennikarskie - MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa doceniają swoje autorytety. Dzięki plebiscytowi przyszli dziennikarze z całej Polski mają szansę nagrodzić tych ludzi mediów, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze - z punktu widzenia przyszłego redaktora - tory. Przyznając MediaTory organizatorzy chcą pokazać, jak ważne dla osób dopiero wkraczających do medialnego świata są rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Uprawnionych do głosowania jest ponad 10 tysięcy uprawnionych do głosowania studentów z 21 uczelni wyższych z całej Polski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający