Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"SKANDALISTA ROKU 2016" - RUSZYŁ PLEBISCYT POLSAT NEWS I POLSATNEWS.PLDrukuj

Polsat News (HD)
Wystartował plebiscyt stacji Polsat News i portalu polsatnews.pl na "Skandalistę roku 2016". Kandydatów można zgłaszać w komentarzach pod tym tekstem oraz na profilu portalu na Facebooku. Co ważne nominowanymi do tytułu "Skandalisty roku" mogą być nie tylko bohaterowie dotychczasowych odcinków programu "Skandaliści".

Polityk, celebryta czy artysta? Kobieta czy jednak mężczyzna? Kto wywołał największy skandal w 2016 roku? Kto wstrząsnął opinią publiczną? Kto bulwersuje i przyciąga uwagę, tym co mówi i robi? - konkurs potrwa do 20 grudnia br., a zwycięzca będzie bohaterem pierwszego wydania "Skandalistów" w 2017 roku.

Bohaterami programu "Skandaliści" są ludzie poruszający wyobraźnię tłumów, znani z kontrowersyjnych działań lub słów, reprezentujący różne dziedziny życia. Agnieszka Gozdyra pyta swoich gości o motywy, jakie nimi kierują i o życiową drogę, która doprowadziła ich do obecnego punktu. Program ma trzy części: pierwsza to intymna rozmowa z gościem, następnie do studia wchodzi publiczność, która zadaje bohaterowi swoje pytania; na koniec pojawia się gość specjalny: przyjaciel lub antagonista bohatera. W trakcie magazynu widzowie oglądają zdjęcia z prywatnych archiwów gości. Emisja w każdą sobotę o godz. 20:00 w Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający