Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESZCZE WIĘCEJ DARMOWYCH MIESIĘCY W ŚWIATECZNEJ OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Świąteczne propozycje Cyfrowego Polsatu od dziś jeszcze bardziej atrakcyjne – klienci, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na start aż przez 6 miesięcy bez opłat. Do tego mogą zakupić nowoczesny telewizor LG w niższych ratach.

Polecany, świąteczny zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie:
* Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 87 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM,
* Internet – 10 GB w prezencie,
* LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą ratą – 40zł/mies. (48 rat).

LG Smart TV LED 49” 49LH570V, który znalazł się w tym zestawie, to nowoczesny telewizor z procesorem obrazu Triple XD Engine, który pozwala cieszyć się idealną ostrością i kontrastem obrazu i jeszcze szerszą paletą kolorów. Do tego funkcja Clear Voice, dzięki której dźwięk jest czysty i mocny – to wszystko sprawia, że oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych jest jeszcze większą przyjemnością. Teraz rata za ten telewizor jest niższa o 10 zł/mies.

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.:
* 168 kanałów telewizyjnych, w tym 85 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies.,
* Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu,
* Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Niezmiennie w cenie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje na cały okres trwania umowy także dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:
* oglądanie telewizji jest możliwe nie tylko w domu, na dekoderze, ale także mobilnie, w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu,
* zyskuje dostęp aż do 87 kanałów telewizyjnych, m.in. Eleven Sport HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych,
* wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją,
* ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Święta z Cyfrowym Polsatem to radość tworzenia wielu prezentów i łączenia usług. Oferta, oprócz gotowych zestawów z urządzeniami: telewizorami, tabletami, smartfonami, routerami i modemami oraz usługami: telewizji, telefonu czy Internetu LTE, pozwala skomponować także własne zestawy odpowiadające potrzebom rodziny, dzięki rabatom w programie smartDOM – w bardzo korzystnej cenie.
#1 | Lachu dnia 11.12.16 18:31
Kolejna odsłona smartdomu i to dość interesująca, zwłaszcza, gdy ktoś chce bez załatwiania kredytu w banku kupić sobie nowy telewizor.
#2 | Spec dnia 12.12.16 20:56
Fakt, jest to dobre rozwiązanie. No i powiązanie rat na tv z abonamentem to też przecież wygodne rozwiązanie. NIc się nie rozmywa, nic nie ucieka. A przecież o to chodzi. Dodatkowo, CP jest tanim operatorem tv, więc i z tego powodu warto o nim myśleć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający