Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS OBNIŻA CENY SPRZĘTÓW. NAWET DO 30%Drukuj

Plus
Ruszyła obniżka cen sprzętów w ofercie Plusa. Od teraz, przy zawieraniu umowy na dowolną usługę telekomunikacyjną, można je dostać nawet o 30% taniej. Obniżka obejmuje wszystkie sprzęty dostępne z ofertami usług głosowych i internetowych oraz AGD i RTV, czyli np. smartfony, tablety, routery, telewizory czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Od 6 grudnia br. Plus obniża ceny promocyjne w ratach "O zł na start" dla wszystkich sprzętów. Jedyny warunek skorzystania z promocji to zawarcie umowy na usługi telekomunikacyjne. Wielka obniżka cen wynosi 30% lub 20%, a o jej wielkości decyduje rodzaj zawieranej umowy i wybranej usługi.

Przykładowe obniżone ceny urządzeń w sprzedaży ratalnej kształtują się następująco:
* zestaw sprzętów LG telewizor smartTV 49" oraz smartfon LG X power za 48,00 zł miesięcznie (48 rat),
* telewizor Samsung UHD Smart TV 55" za 60,00 zł miesięcznie (48 rat),
* telewizor LG smartTV 49" za 34,50 zł miesięcznie (48 rat),
* smartfon LG X Power za 13,50 zł miesięcznie (48 rat),
* smartfon HUAWEI Honor 7 Lite za 21 zł miesięcznie (36 rat),
* smartfon Samsung Galaxy A5 (2016) z opłatą 28 zł miesięcznie (36 rat),
* smartfon Huawei P9 Lite za 23 zł miesięcznie (36 rat).
Podane ceny dotyczą umów telekomunikacyjnych zawieranych w wersji elastycznej lub na 36 miesięcy.

Obniżka cen objęła też sprzęt AGD. Z 30% zniżki można skorzystać przy podpisywaniu umowy w wersji "Tylko SIM" bez względu na jej długość i rodzaj wybieranej usługi telekomunikacyjnej (głosowa, Internet). Może to być także umowa na telewizję Cyfrowego Polsatu, a nawet Prąd od Plusa. Ze zniżki 20% na sprzęt gospodarstwa domowego może skorzystać każdy i nie jest do tego konieczne zawieracie umowy.
#1 | Marek dnia 09.12.16 22:17
Patent bardzo dobry, zwłaszcza że te sprzęty to nie jakieś badziewia, tylko przyzwoite marki i dobre modele. A że przed świętami dużo tego typu sprzętu się kupuje, to i w Plusie powinny się kolejki zacząć ustawiać.
#2 | Bartek dnia 15.12.16 21:38
Akurat na tego huawei P9 Lite polowałem i wygląda, że jednak łowy w Plusie uskutecznię. Bardzo fajny sprzęt, cena też bardzo dobra. A operatora w sumie jeszcze nie znam, ale słyszałem od znajomych, co mają w Plusie numery, że nie ma raczej powodów do narzekania.
#3 | Vojtek dnia 27.12.16 09:47
Plus stawia na multiofertę i dąży do tego aby jego klient korzystał z kilku usług, co jest sensownym pomysłem, tym bardziej, że z reguły opłaca się to obu stronom.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający