Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA LOKALNA PRODUKCJA OD STYCZNIA W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W styczniu na antenie kanału Polsat JimJam zadebiutuje nowa autorska produkcja - "Fit Dzieciaki". W nadchodzącym miesiącu stacja pokaże też m.in. drugi sezon serialu "My Little Pony: Przyjaźń to magia" oraz trzeci sezon serii "Dinopociąg".

"Fit Dzieciaki" - nowość
Od poniedziałku do piątku o 9:15, 11:50 i 15:50, a w weekendy o 9:55 i 15:15


W każdym odcinku Małgorzata Kosik wraz z grupą roztańczonych dzieciaków pokaże nowy układ taneczny do znanej i lubianej piosenki. Zatańczymy do coverów utworów, takich jak: "Żabka mała", "Kaczuszki", "Jadą misie" czy "Jagódki". Wspólnie przekonamy się, że ruch to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim świetna zabawa. Poza układami tanecznymi mali widzowie nauczą się także prostych ćwiczeń, które z powodzeniem mogą stać się elementem wielu późniejszych układów tanecznych. Uwaga! Podczas oglądania programu zabronione jest siedzenie na kanapie.

"My Little Pony: Przyjaźń to magia" - seria druga
Od poniedziałku do piątku o 7:50, 12:55 i 20:50, w weekendy o 7:50, 13:05 oraz 20:50


Discord, Duch Chaosu, uczynił wiele zła, ale kucyki wyniosły z tego doświadczenia cenną lekcję. Zrozumiały, jak wyjątkowe jest życie w magicznej krainie Equestrii. Dowiedziały się także, że dawno temu jednorożce, pegazy i ziemskie kucyki spierały się ze sobą i kłóciły o różne głupstwa, ale szybko pojęły, że muszą odłożyć na bok waśnie i żyć w przyjaźni. Kucyki nadal starają się postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami. Biorą udział w niezwykłych przygodach, dzięki którym poznają znaczenie uczciwości, lojalności, asertywności i szacunku. Po wielu takich doświadczeniach wiedzą już, że siły dobra – jeśli tylko działają razem – mogą pokonać zło raz na zawsze.

"Dinopociąg" - trzeci sezon
Od poniedziałku do piątku o 8:35, 12:25, 16:00 i 19:55 oraz w weekendy o 7:15, 14:10 i 19:55


"Dinopociąg" to gratka dla wszystkich maluchów zafascynowanych dinozaurami i pociągami. Ta innowacyjna seria stworzona w niezwykłej animacji komputerowej przez The Jim Henson Company (twórcy Muppetów) zachęca małych widzów do naukowego myślenia oraz uczy podstaw nauk przyrodniczych, historii naturalnej i paleontologii. Mały Tyrannosaurus Rex o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają w niezwykłe podróże Dinopociągiem, podczas których poznają wszystkie gatunki dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach. "Dinopociąg" to niezwykle popularna na całym świecie seria, którą zafascynowały się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Produkcja zdobyła nagrodę "Parents Choice Award".

W pierwszym miesiącu 2017 roku Polsat JimJam pokaże również dwie wyjątkowe animacje: "My Little Pony: Przyjaciele nigdy nie są daleko" oraz "My Little Pony: Parada księżniczki".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający