Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PREZENT ZA DOŁADOWANIE DLA ZAREJESTROWANYCH KLIENÓW PREPAID W PLUSIEDrukuj

Plus
Od dziś użytkownicy wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus mogą dostać wyjątkowy prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl. Aby tak się stało należy mieć zarejestrowany numer prepaid i za pośrednictwem wskazanych stron internetowych zasilić swoje konto za minimum 30 zł.


Z promocji "Prezent za doładowanie" mogą skorzystać klienci wszystkich usług „na kartę” w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Aby wziąć w niej udział należy:
* być zarejestrowanym abonentem usług na kartę w sieci Plus,
* wysłać w okresie trwania promocji darmową wiadomość tekstową sms o treści PREZENT na nr 80150,
* zasilić swoje konto w kanale bankowo internetowym kwotą co najmniej 30 zł.

W ramach promocji można otrzymać kod upoważniający do odbioru dowolnego pojedynczego DVD z aktualnej oferty http://sklep.bebio.pl.

Zasilenia konta kwota co najmniej 30 zł należy dokonać przez jedną z następujących stron internetowych: www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl, www.doladowania.payu.pl lub jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, www.inteligo.pl, www.pkobp.pl, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub jedną z aplikacji mobilnych banków, których strony internetowe zostały wymienione w pkt. 2) powyżej o ile je posiadają i o ile te aplikacje umożliwiają dokonanie zasilenia konta lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja trwa do 31.01.2017 r. lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych, a na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod.
#1 | Dominik dnia 20.12.16 14:24
Sprytny pomysł. To się powinno spodobać zwłaszcza Paniom. NIc dodatkowo się przecież Plusowi nie płaci, a dostaje się profesjonalne dvd z instruktarzami, w jaki sposób można i powinno się zachować świetną sylwetkę. Dla wielu ludzi najważniejsza jest motywacja, jakiś bodziec, a to może być właśnie to!
#2 | Klimek dnia 25.12.16 10:16
To kolejny w ostatnim czasie prezent dla prepaidowców w Plusie. Bilety, jedzenie, a teraz płyty DVD czyli dla każdego w zależności od upodobań.
#3 | Boris dnia 27.12.16 09:51
Fajna promocja zwłaszcza, większość DVD na stronie bebio to wydatek ponad 30 PLN. Plus pomyślał o klientach dla których ważne jest utrzymanie figury fit, szczególnie po Świętach.
#4 | Pepe dnia 17.02.17 17:45
Pomysł promocji bardzo dobry. Skorzystałem, już nawet skonsumowałem, że tak powiem. I jest ok. Miłe w każdym razie, że Plus powrócił też do bonusów za doładowanie - było coś takiego na walentynki i też przytuliłem.
#5 | Jurek dnia 25.02.17 20:19
W walentynki ostatnio była promocja i bonus na doładowanie. I to 50%. Widać, że Plus wraca do tej sprawdzonej metody, co mnie bardzo cieszy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający