Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA DOSTĘPNA TAKŻE NA URZĄDZENIACH Z SYSTEMEM ANDROID TVDrukuj

IPLA
Teraz także użytkownicy telewizorów, konsol, przystawek Smart TV oraz dekoderów z systemem operacyjnym Android TV mogą korzystać, również za granicą, z najnowszej wersji aplikacji największej telewizji internetowej IPLA.

To pierwsza polska aplikacja VOD na urządzenia z tym systemem zapewniająca tak szeroką ofertę polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów, oraz jedna z nielicznych aplikacji na świecie z wydarzeniami na żywo.

Kolejna aktualizacja aplikacji telewizji internetowej IPLA dostępna jest również dla użytkowników korzystających z urządzeń opartych na bardzo perspektywicznym systemie operacyjnym Android TV, przeznaczonym dla całej grupy urządzeń Connected TV. Jest on obecnie wykorzystywany w najnowszych telewizorach Sony i Philips, konsolach Nvidia SHIELD i Razer Forge TV oraz przystawkach Smart TV, np. Xaiomi Mi Box 4K. Oferta dostępnych dla tego systemu aplikacji stale się poszerza.

IPLA wychodzi naprzeciw potrzebom rynku i oferuje pierwszą polską aplikację VOD na system Android TV z tak szerokim dostępem do polskojęzycznych treści i kanałów TV, w tym popularnych seriali i programów. Duża część biblioteki IPLA jest dostępna również za granicą.

Zalety nowej wersji aplikacji:
* dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Android TV od wersji 5.0;
* największy wybór polskich kanałów TV i wydarzeń na żywo;
* jedna z nielicznych na świecie aplikacji z transmisjami;
* dostępna dla użytkowników na całym świecie (z możliwością korzystania z pakietu IPLA WORLD);
* intuicyjna i przyjazna w obsłudze.

W aplikacji użytkownicy znajdą szeroką ofertę treści dostępnych w internetowym serwisie IPLA, a więc zarówno darmowe, jak i płatne materiały, filmy i seriale, 80 kanałów TV oraz dostęp do licznych transmisji.

Nowa wersja aplikacji jest już dostępna dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play Market.
#1 | James dnia 21.12.16 13:28
Teraz to już w zasadzie trudno powiedzieć, co ipla zawdzięcza polsatowi, a czego nie. Bo w zasadzie tak atrakcyjnym serwisem telewizyjnym w tym momencie jest praktycznie tylko dzięki temu, że swego czasu wziął się za nią Polsat.
#2 | AnnaKa dnia 25.12.16 18:15
Ipla dostępna jest na tylu platformach, że to dobre, wygodne rozwiązanie, pozwalające oglądać archiwalia ulubionych seriali, dokumentów, filmów. Ja mam w pakiecie z Cyfrowym Polsatem i czasem popatrzę na "Przyjaciółki" albo "Pierwszą miłość".
#3 | Programator dnia 26.12.16 22:11
Widać, że Polsat cały czas rozwija IPLE, zarówno programowo jak i od strony dostępności dla największej liczby użytkowników, bez względu na to jakimi odbiornikami dysponujemy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający