Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: ŚWIĄTECZNE UTWORY DZIĘKI RADIU INTERNETOWEMU W DEKODERACH EVOBOX PVRDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat przygotował świąteczny prezent dla abonentów korzystających z dekodera EVOBOX PVR. W ramach niedawno wprowadzonej funkcji radia internetowego użytkownicy otrzymali dodatkową kategorię "Christmas", w której dostępne są stacje nadające znane i lubiane świąteczne utwory.

Z myślą o zbliżających się wielkimi krokami świętach Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów niespodziankę, która sprawi, że ten wyjątkowy czas będzie jeszcze bardziej magiczny. W umożliwiającej odtwarzanie kilkuset stacji radiowych dostępnych za pośrednictwem Internetu aplikacji MUZO.PRO została dodana specjalna kategoria "Christmas". Użytkownicy znajdą w niej stacje radiowe, które w tym czasie będą nadawały najpopularniejsze kolędy i najpiękniejsze świąteczne utwory.

Wśród bożonarodzeniowych propozycji znalazły się polskie i zagraniczne stacje radiowe, na których usłyszeć można zarówno tradycyjne kompozycje, jak i świąteczne hity. Wybierając zakładkę Popularne/Christmas, użytkownicy otrzymają dostęp do m.in.: ZET na Święta, Radiochristmas Radio, ChristmasHits.FM, Santa Radio.co.uk.
#1 | Victus dnia 23.12.16 18:27
Potencjał polsatowskiego Evoboxa jest spory i takie usługi jak radio internetowe to potwierdzają. Myślę, że polsat powinien powalczyć z softem jeszcze w innych dekoderach.
#2 | Milan dnia 25.12.16 09:23
Rzeczywiście jest to interesująca funkcja tego dekodera, a co do pozostałych dekoderów polsatowskich to chyba prościej byłoby je zunifikować i pozostawić tylko 2-3 model.
#3 | Janusz Stępień dnia 25.12.16 16:52
He, he - korzystamy z tej nowej funkcji. Wczoraj na kolacji i dzisiaj też z głośników sączą się kolędy z Muzo.Pro. Ogromne dzięki dla cyfrowego Polsatu za te nowinki. I nie tylko te zresztą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający