Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AMC WKRÓTCE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od stycznia kanał AMC będą mogli oglądać nie tylko abonenci nc+ i operatorów kablowych, ale również Cyfrowego Polsatu - na pozycji 55 - poinformował nadawca.

Oznacza to przetasowania na liście kanałów operatora. Obecnie na pozycji 55 melduje się stacja CBS Action. Warto zaznaczyć, że swoją obecność na rynku z końcem roku mają zakończyć CBS Drama (poz. 52) oraz Orange Sport (poz. 20).

Informacje na temat pakietyzacji kanału AMC zostaną podane wkrótce.

AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Stacja nadaje w jakości HD.
#1 | Faros dnia 25.12.16 09:25
W ostatnim czasie w polsacie (tak jak to bywało kiedyś) nastąpił spory wysyp nowych kanałów, a także starszych do wersji HD. Miła niespodzianka na koniec roku.
#2 | lemmy dnia 25.12.16 16:48
@Faros, ja także zwróciłem uwagę na to, że ostatnio jest sporo informacji o nowych kanałach. Nowy rok z Cyfrowym Polsatem zapowiada się na bogato. Nie powiem - rzecz bardzo cieszy. Tak trzymać!
#3 | Piotrek dnia 26.12.16 22:20
W sumie to nigdy o tym programie nie słyszałem, ale programów filmowych nigdy za wiele. Zawsze można będzie wybrać z kolejnej propozycji.
A poszukałem co tam puszczają ... znalazłem kila pozycji, które gdzieś tam przegapiłem lub te do których chętnie wrócę.
#4 | Volter dnia 27.12.16 09:56
Ten program jest już w nc+ i dobrze, że cp również go dodaje. Początek nowego roku w polsacie to będzie dość sporo nowości i zakładam, że te kanały trafią juz do familijnego pakietu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający