Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALA FEN 15 W KANAŁACH POLSATU (wideo)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Już 14 stycznia w lubińskiej hali widowiskowo sportowej RCS odbędzie się gala FEN 15 Final Strike. Najważniejszymi wydarzeniami wieczoru będą dwa pojedynki o pasy mistrzowskie w formule K-1. Galę FEN 15 na żywo pokażą kanały Polsatu.W walce wieczoru o pas w kategorii do 77 kg walczyć będą niepokonani w klatkoringu FEN legniczanin Paweł Biszczak, mistrz świata K-1 z 2014 roku oraz wielokrotny mistrz Polski w karate kyokushin i kickboxingu, i Wojciech Wierzbicki ze Zgorzelca, mistrz Europy w K-1 z 2014 roku, który tymczasowy pas mistrzowski zdobył na gali FEN 12 Go For it we Wrocławiu, pokonując Belga Zakarię Baitara.

O tytuł mistrzowski w Lubinie walczyć będzie także największa kobieca gwiazda federacji FEN – utytułowana zawodniczka kick-boxingu Róża Gumienna z Wrocławia, która w 2013 roku zdobyła tytuł mistrzyni świata WAKO i Puchar Świata w formule low-kick, a rok później Puchar Świata w K-1.

Na FEN 15 Final Strike wystąpią również inni mocni zawodnicy z Dolnego Śląska, wśród nich niedawni pretendenci do pasa wrocławianin Michał Michalski, który zmierzy się z Kamilem Gniadkiem, oraz Marcin Zontek z Kamiennej Góry, a także reprezentujący Lubin Michał Miłek, którego czeka walka z Mateuszem Głabem z Wrocławia. W fight cardzie gali znalazły się też starcia z udziałem Adama Golonkiewicza, Eliasza Jankowskiego oraz Amerykanina Matta Horwicha.

Gala Fight Exclusive Night 15 Final Strike, w sobotę, 14 stycznia w Polsacie Sport (HD) i Super Polsacie.
#1 | Bejsin dnia 27.12.16 10:00
Gale FEN to dobry dodatek do gal bokserskich i KSW w polsacie i dobrze, że ta gala nie będzie płatna (przynajmniej tak wynika z artykułu). Drugi plus to sporo naszych zawodników.
#2 | Bolek dnia 27.12.16 15:25
Z tego co wiem to nie będzie płatna, walki nie tak popularne jak KSW czy boks więc i zainteresowanie może być - ale nie musi - dużo niższe. Ale faktycznie dobrze, że Polsat wchodzi w nowy rodzaj sportu i transmituje kolejne gale.
#3 | Jacek dnia 28.12.16 12:02
No to ciekawie, że Polsat także inne sporty walki poza boksem i mma pokazuje. To ważne w końcu, żeby popularyzować mniej popularne dyscypliny sportu. A tu są emocje, więc takie K1 bardzo łatwo sprzedać i przyciągnąć przed tv miliony widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający