Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT WŁĄCZY ELEVEN EXTRADrukuj

Cyfrowy Polsat
W najbliższym czasie oferta Cyfrowego Polsatu powiększy się o kolejny kanał w jakości HD - Eleven Extra - poinformowano w komunikacie. Stacja dostępna będzie w pakiecie Eleven Sports HD.

Eleven Extra - oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak: Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF, czyli Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kanał prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven i Eleven Sports.

#1 | Ence pence dnia 27.12.16 15:42
Puls2 Motowizja wptv I jakaś niespodzianka tak jak było to z viasat Z przymrużeniem oka
#2 | Dartanian dnia 28.12.16 12:04
I elegancko to wychodzi, bo sobie sprawiłem Premium pakiet w CP i teraz wygląda na to, że mam najbardziej wypasioną ofertę sportową, jaką można w polskiej telewizji mieć. Tak trzymać!
#3 | Sportowiec dnia 28.12.16 12:27
CP miał zawsze dobrą ofertę kanałów sportowych, a teraz jeszcze dodatkowo nowy kanał. Będzie coraz większy wybór różnych dyscyplin - właśnie za to lubię Polsat.
#4 | Richard dnia 28.12.16 21:25
Bardzo się cieszę. Kanały Eleven są super. Mam je od początku jak tylko trafiły do CP. Razem z polsat sportem tworzą świetny sportowy pakiet.
#5 | baldo dnia 29.12.16 09:03
w cp wystarczy wziąć pakiet za 59 dokupić eleven i za 75 ma się full ofertę sportową . polsat cenie za różnorodność sportu tak jak sportowiec. nc plus niech się schowa do lasu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający