Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC CBS DRAMA I ORANGE SPORT W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Nadawcy kanałów CBS Drama i Orange Sport podjęli decyzję o zakończeniu działalności w Polsce. Od 1 stycznia 2017 r. kanały te nie będą dostępne w ofertach programowych polskich dostawców, w tym Cyfrowego Polsatu. Oznacza to, że będzie można rozwiązać umowę z operatorem.

Jeżeli kanały te były gwarantowane w umowie lub aneksie, można rozwiązać umowę abonencką bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), jeśli była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć do 31.01.2017 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

#1 | Marcin. dnia 28.12.16 18:04
Na jakich zasadach działa rozwiązanie takiej umowy ? Wystarczy iść do salonu Polsatu i zanieść wypowiedzenie umowy z powodu usunięcia kanału z oferty ? Przyznam ze mam dość Polsatu szczególnie za ich wspaniały DOMOWY LTE !
#2 | Michal Juskowiak dnia 28.12.16 18:07
Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć do 31.01.2017 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.
#3 | Maxio dnia 29.12.16 16:18
Jeżeli masz LTE w CP nie możesz rozwiązać umowy tyczy sie to telewizji satelitarnej i umów czy aneksów na których widniały te programy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający