Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT BEZKONKURENCYJNY W ŚWIĘTA. PONAD 4,3 MLN WIDZÓW "KEVINA..."Drukuj

Polsat (HD)
Wigilia Bożego Narodzenia zdecydowanie należała do Telewizji Polsat. Tego dnia stację wybierał średnio niemal co piąty widz. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 18,4% i zdeklasował konkurencję.

Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy emitowanych przez Telewizję Polsat dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady polskich artystów. "Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Warszawa 2016" – koncert z katedry pod wezwaniem świętych Michała Archanioła i Floriana Męczennika na warszawskiej Pradze zapewnił stacji rekordowe wyniki w trakcie emisji programu i udziały na poziomie 29% wśród wszystkich oglądających oraz 28,4% w grupie komercyjnej.

"Kevin sam w domu" to pozycja, bez której połowa dzieci nie wyobraża sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądanym filmem w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,3 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: niemal 36% w grupie 16-49 i 31% w grupie 4+, zaś wśród dzieci w wieku 4-12 lat aż 45%.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja zdeklasowała konkurencję i zanotowała średnio 13,8% udziału w grupie komercyjnej i 11,7% w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat.


Dane: NAM za Telewizją Polsat
#1 | Jaca dnia 28.12.16 12:12
Kevin rządzi regularnie co Święta i to się nie zmieniło. Mimo że już wszyscy go chyba co najmniej kilka razy obejrzeli, to i tak się do niego wraca i włącza w Wigilię telewizror i nastawia Polsat o 20.00, żeby tego Kevina zobaczyć jeszcze raz. To już nasza narodowa tradycja.
#2 | Kasia dnia 29.12.16 11:03
I Kevin znowu rozwalił konkurencję Uśmiech Nie tylko dzieci oglądały, też oglądałam, już któryś raz, ale w sumie to co roku czekam czy będzie czy nie będzie. Ale chyba teraz to już będzie co roku. Interesuje mnie tylko jak to jest z licencją - czy Polsat ma ją dożywotnio Uśmiech ?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający